Yarın doğuruyorum 🥹🩷

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Yarın doğuruyorum 🥹🩷 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 474 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Yarın doğuruyorum 🥹🩷
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar merhaba, nasılsınız?
Yarın sabah doğum yapacağım benim için dua edin olur mu? Çok garip duygular içerisindeyim, heyecan, korku, mutluluk.. Karmaşığım 🥹🦋 Dualarınızı eksik etmeyin olur mu? Hayırlısıyla, sağlıkla kızıma kavuşayım Allah'ın izniyle 🤲🏻🥹🩷🦋💕
Allah kolaylık versin inşallah canım benim 😍 sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕 🤲 dualarım seninle 🥰🌷

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yarın sabah doğum yapacağım benim için dua edin olur mu? Çok garip duygular içerisindeyim, heyecan, korku, mutluluk.. Karmaşığım 🥹🦋 Dualarınızı eksik etmeyin olur mu? Hayırlısıyla, sağlıkla kızıma kavuşayım Allah'ın izniyle 🤲🏻🥹🩷🦋💕
Hadi gözün aydın hayırla sağlıkla neşeyle gelsin fındık 😍😍 Sümmessebile yesserah sürekli bu duayı oku

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısıyla gelsin İnşaALLAH sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın 🌹evlat baldır 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 26. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık taze sogan büyüklüğünde.
Nefes alıp verme hareketleri başlar ve amniyotik sıvı akciğerlerin içine girip çıkmaya başlar. erkek çocuklarda testisler iner. preeklampsi son haftalarda sorun olmasına rağmen bu haftadan itibaren dikkatli olmak gerekir. ani şişlik (ödem), baş ağrısı, görme bulanıklığı, geçici görme kaybı, üst karın bölgesinde ağrı ve hassasiyet preeklampsi bulgularındandır. uzun süreli yürüme, oturma, ayakta kalma sırt ağrılarını arttırır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 34 cm ağırlıgı 820gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy sen bugun ta aklımdasın müsait olup bir giremedim uygulamaya canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Sana tavsiyem akşama kadar içebildiğin kadar bol su iç rabbim sağlıcakla kavuştursun anne kızı

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin canım sağ salim kucağına alırsın inşallah 🙏🥰

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Ayy sen bugun ta aklımdasın müsait olup bir giremedim uygulamaya canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Sana tavsiyem akşama kadar içebildiğin kadar bol su iç rabbim sağlıcakla kavuştursun anne kızı
Canım benim, amiinn 🤲🏻 🥰 Çok teşekkür ederim. Rabbim hayırlısıyla senin de bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah kolaylık versin canım sağ salim kucağına alırsın inşallah 🙏🥰
Amiinn canım, Allah razı olsun 🤲🏻🥰🦋

Tüm sayfalar yüklendi.