Yarın kimlerin kontrol günü kızlarrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fundafulii tarafından oluşturulan Yarın kimlerin kontrol günü kızlarrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,464 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın kimlerin kontrol günü kızlarrr
Konbuyu başlatan Fundafulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lesliiyy

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Walla ilkinde ne oldum bilmiyorum çarşamba günü gittiğimde görüşücez sanırım anesteziciyle sanırım sizce hangisi iyi siz nasıl düşünüyorsunuz
Ben Beylikdüzü devlet hastanesi gittim anestezi doktoru ile görüştüm iki türlü yapıyorlar mis bı tam uyutarak ama artık onu pek kullanmıyoruz Spinal olanı yapıyor mis doktor a dedim ben özele gidicem tamam dedi

Fundafulii

Kayıtlı Üye
rank
Yarın kanda gebelik testi yaptircam inşallah dua edin kızlar inşallah vardır çok istiyorum
İnsallah çıkar canm haber ver bizedee sonucunu 😁😁
Walla ilkinde ne oldum bilmiyorum çarşamba günü gittiğimde görüşücez sanırım anesteziciyle sanırım sizce hangisi iyi siz nasıl düşünüyorsunuz
Ben ilkinde spinal oldum belden assagi iyiydi ama daha sonra çok çektim on gün yatakdan kalkamadım bünyeyle alakalı herhalde benimde kafam karışık açıkçası hangisini olmam gerektiği konusunda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya maşallah ins bende sizin kadar şanslı olurum Allah hepinize sağlıklı evlatlar nasip etsin
Amiin senin yokmu evladın cnm öyle demişsin

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Ben Beylikdüzü devlet hastanesi gittim anestezi doktoru ile görüştüm iki türlü yapıyorlar mis bı tam uyutarak ama artık onu pek kullanmıyoruz Spinal olanı yapıyor mis doktor a dedim ben özele gidicem tamam dedi
Belden uyuşturmuşlardı benide sma nasıl olduğunu falan hiç anlamadım 🥰

Ben ilkinde spinal oldum belden assagi iyiydi ama daha sonra çok çektim on gün yatakdan kalkamadım bünyeyle alakalı herhalde benimde kafam karışık açıkçası hangisini olmam gerektiği konusunda

Tamamen uyumak bana cok riskli gibi geliyor belden aşağı uyuşmuştum evet ilk günler ağrı oluyor ama diğeri daha riskliymiş hakkımızda hayırlısı olsun

Lesliiyy

Kayıtlı Üye
rank

Kızlar ben kan verdim sonuç yetişmedi devlette verdim sonra özelde doktorumu aradım o gorebilirmi diye oda çıkmıştı sabah 9 da ararmisin dedi 9 da görebilir inşallah dua edin olsun

Tüm sayfalar yüklendi.