Yaş🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Yaş🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,770 kez görüntülenmiş, 155 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yaş🌸
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Görmedim canım vallahi kusura bakma evet doğum yaptım 2 aylık oğlum telefonsuzdum kaç aydır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım ama çok girmiyecem eskisi gibi okuyorum ama çok fazla yazmıyorum ablam la yani ailemle görüşmüyorum

Evet canım ama çok girmiyecem eskisi gibi okuyorum ama çok fazla yazmıyorum ablam la yani ailemle görüşmüyorum
Anladım cnm konuya giremk istemiyom cnm ama ablam hastaydı ya belki bir haber almisondir diye sordum

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Anladım cnm konuya giremk istemiyom cnm ama ablam hastaydı ya belki bir haber almisondir diye sordum
Böyle burda yazmakla olmuyor uzun biraz yani benimle görüşmek istemeyeni ben napayım ki zaten annemle bir buçuk yıldır görüşmüyorum ablalarimla kardeşimle akrabalarım kimse beni sormuyor hiç kendi ailemle akrabamla kimseyle görüşmüyorum yapayalnızim ama olsun kızlarım oğlum bana yeter

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Böyle burda yazmakla olmuyor uzun biraz yani benimle görüşmek istemeyeni ben napayım ki zaten annemle bir buçuk yıldır görüşmüyorum ablalarimla kardeşimle akrabalarım kimse beni sormuyor hiç kendi ailemle akrabamla kimseyle görüşmüyorum yapayalnızim ama olsun kızlarım oğlum bana yeter
Canım benim♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Görmedim canım vallahi kusura bakma evet doğum yaptım 2 aylık oğlum telefonsuzdum kaç aydır

Estağfurullah canım önemli değil ya gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün inşallah nasıl durumu nasıl duruyor mu senin durumun

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Doğru ama🙄

Ben kendi dilimizde yaziyom cok seyi ondan dir tesekur
Rica

Rica

Rica

Ayse ❤️ 27 yaşındayım

Şuan 27 diyince bnde bir tuhaf oldum ya ne ara 27 oldum geçmiş zamn ya 😃
Memnun oldun aysecim k.bakma mesajını yeni gördüm valla .Ayn cnm zaman çok çabuk geçiyor 😅🤗

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.