Yaş🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Yaş🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,001 kez görüntülenmiş, 155 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yaş🌸
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bisey merak ediyorum bazılarınızın yaşını biliyorum bazınızınkini bilmiyorum ve bellkide bnde yaşça büyük insanlar var ben saygısızlık yapmak istemiyorum yani isimle hitap değilde saygı yönünden yani umarım anlatabilmişimdir derdimi🤣🤣🤣Yaşlarınızı alabilirmiyim isimlerinizide tabi❤
Ben gülbahar 25 yaşındayım 2 ay sonra 26 olucam tabi 🤭

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

yvz sd

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bisey merak ediyorum bazılarınızın yaşını biliyorum bazınızınkini bilmiyorum ve bellkide bnde yaşça büyük insanlar var ben saygısızlık yapmak istemiyorum yani isimle hitap değilde saygı yönünden yani umarım anlatabilmişimdir derdimi🤣🤣🤣Yaşlarınızı alabilirmiyim isimlerinizide tabi❤
Ben Asiye 25 yaşındayım 1 tane oğlum var 4 aylık😊

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hissetigim yaşamı yoksa gerçek yasmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar