Yaş🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Yaş🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,050 kez görüntülenmiş, 155 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yaş🌸
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ya masallah Allah'ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 💕💜 cinsiyeti belli mi cnm ? Kız siz kardeş misiniz ben hiç denk gelmedim şaşırdım 😂 Gamze ile de her postn altında konuşuruz 😂
Amin inşallah cnm benim❤Yok henüz belli değil cinsiyeti🤗evet cnm kardeşiz aramızda 1 yaş var ablam olur kendisi🤗🤣

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar bisey merak ediyorum bazılarınızın yaşını biliyorum bazınızınkini bilmiyorum ve bellkide bnde yaşça büyük insanlar var ben saygısızlık yapmak istemiyorum yani isimle hitap değilde saygı yönünden yani umarım anlatabilmişimdir derdimi🤣🤣🤣Yaşlarınızı alabilirmiyim isimlerinizide tabi❤
Ay kız ben birçoğunun biliyorum ama ben de hafıza çok zayıf inan dün ne yediğimi bile hatırlamam o derece o yüzden herkese canım falan, bence saygı çerçevesinde konuştuğumuz sürece kimseye sırf yaşından dolayı yaşına uygun hitap etmemize gerek yok. Herkes birbirine saygı duysun gerisi çokta mühim değil. Bu arada bende 22 yaşındayım ☺️💞

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ay kız ben birçoğunun biliyorum ama ben de hafıza çok zayıf inan dün ne yediğimi bile hatırlamam o derece o yüzden herkese canım falan, bence saygı çerçevesinde konuştuğumuz sürece kimseye sırf yaşından dolayı yaşına uygun hitap etmemize gerek yok. Herkes birbirine saygı duysun gerisi çokta mühim değil. Bu arada bende 22 yaşındayım ☺️💞
Memnun oldum mariyacım❤

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin inşallah cnm benim❤Yok henüz belli değil cinsiyeti🤗evet cnm kardeşiz aramızda 1 yaş var ablam olur kendisi🤗🤣
Bayadr var mıydın canm burada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canım 🤗♥️

Tüm sayfalar yüklendi.