Yasayan varmı aranizda napacagim bilmiyoru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde İkraNur'annesi tarafından oluşturulan Yasayan varmı aranizda napacagim bilmiyoru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 369 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Yasayan varmı aranizda napacagim bilmiyoru
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kusura bakmayın kizlar başka sorucak kimsem yok utanarak soruyorum inanın kizlar bı haftadır sürekli tuvalete gidiyorum idrarimi tutamiyorum belim de ağrıyor bide idrarim yaparken hani gebeligin son günlerinde idrar yeperken üsten bişey bastiriyor gibi olur ya öyle oluyor banada hamile de değilim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım enfeksiyon olabilir mi acaba ağrı yanma falan da var mı idrarını yaparken üşütmüşte olabilirsin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kusura bakmayın kizlar başka sorucak kimsem yok utanarak soruyorum inanın kizlar bı haftadır sürekli tuvalete gidiyorum idrarimi tutamiyorum belim de ağrıyor bide idrarim yaparken hani gebeligin son günlerinde idrar yeperken üsten bişey bastiriyor gibi olur ya öyle oluyor banada hamile de değilim
İdrar yolu enfeksiyonu var canm doktora git ilerlemesin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gebelik yok değil mi yanlış anlamadıysan bence bir doktora danış

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik yok değil mi yanlış anlamadıysan bence bir doktora danış
Yok canım hamile değilim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım enfeksiyon olabilir bence doktora gözükmende fayda var sağlık ocağındanda yazdırabilirsin bide enfeksiyonun geçene kadar ilişkiye girmemeye çalış daha çok ağrın olur
Sağlık ocağına gitsem olur mu orda ilaç falan yazarları mi

Tüm sayfalar yüklendi.