Sorum var Yaşayan varmi ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EbruSamir❤ tarafından oluşturulan Yaşayan varmi ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,166 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yaşayan varmi ??
Konbuyu başlatan EbruSamir❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebegim beni emmek istiyor emicekken emiyor biraz birsey oluyor aglamaya basliyor sonra tekrar wmmek istiyor yirtti kwndini agladi vuruyo tavanlara bakiyor korkar gibi hareketler ypiyor.😔😔😔😔Neler oluyor anlamis degilim
Bebeğinin dilinde beyazlık var mı canım varsa pamukçuk olabilir canı yanıyordur o yüzden kendini çekip ağlıyordur

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Uy kıyamam ya niye öyle oluyor acaba kuzum benim
Inan bilmiyorum😔😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uy kıyamam ya niye öyle oluyor acaba kuzum benim
Inan bilmiyorum
Bebeğinin dilinde beyazlık var mı canım varsa pamukçuk olabilir canı yanıyordur o yüzden kendini çekip ağlıyordur
Yok anlamadimm ama cok uzuldüm 😔😔 Knedini perisan etti.

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim beni emmek istiyor emicekken emiyor biraz birsey oluyor aglamaya basliyor sonra tekrar wmmek istiyor yirtti kwndini agladi vuruyo tavanlara bakiyor korkar gibi hareketler ypiyor.😔😔😔😔Neler oluyor anlamis degilim
Canım gazımı var acaba ondan emmiyor olabilir mi her emzirmede gazını çıkarıyor musun

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Canım gazımı var acaba ondan emmiyor olabilir mi her emzirmede gazını çıkarıyor musun
Cikariyorum kendide ckariyor valla inan yeninseyler duyuyoeum bunla yada her cocukta var. Kaynanm bizimklerde hic birsey yoktu bunlar nasil oluyoe anlamiyorjm diyor 🤷‍♀️🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin kaç haftalık cnm korkutma kendini sakin bir şey yoktur
50 günlük sakin kalmak istiyorm ama anlamadin inan 😔😔😔

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Gaz sancısı gelince ağlamaya başlıyorlar ne çektik biz ondan mücadele ede ede emiyor kıyamet kopuyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar