Sorum var Yaşayan varmi ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EbruSamir❤ tarafından oluşturulan Yaşayan varmi ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,164 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yaşayan varmi ??
Konbuyu başlatan EbruSamir❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Cikariyorum kendide ckariyor valla inan yeninseyler duyuyoeum bunla yada her cocukta var. Kaynanm bizimklerde hic birsey yoktu bunlar nasil oluyoe anlamiyorjm diyor 🤷‍♀️🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

50 günlük sakin kalmak istiyorm ama anlamadin inan 😔😔😔
Canım bizimki de öyleydi çıkarıyordu ama genede rahatlamıyordu götürdüğümüzde kolik sancısı olduğunu öğrendik sende göster bi istersen o zamanlarda pik seviyesi oluyor onların

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizimki de öyleydi çıkarıyordu ama genede rahatlamıyordu götürdüğümüzde kolik sancısı olduğunu öğrendik sende göster bi istersen o zamanlarda pik seviyesi oluyor onların
Kolik mi ama onun belirtisi yokki saatlerce aglamasi yok meselaa sakin bir xoxuk masAllah ama binfe bir boyle oldu anlam veremedim

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Sormaa yaa ama bebegim cikariyor ki gazini 🤷‍♀️🤷‍♀️ rezene kimyon baya cay iciyorum onada veriryoeim anlamadim Alalh yardimcimiz olsub bu arada sivri var odamizda nerden girdiyse bu havada🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Biraz sakinleşince karın masajı ayakları karnına itme egzersizi yap biz bir gece sabah ettik hıc uyumadı dr gittik bağırsaklar bir düzene alışana kadar böyle dede enterogermina probiyotik damla verdi biraz rahatladı dr 6 ayına kadar katlanacaksınız dedi öylede oldu umarım sizin uzun surmez

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Biraz sakinleşince karın masajı ayakları karnına itme egzersizi yap biz bir gece sabah ettik hıc uyumadı dr gittik bağırsaklar bir düzene alışana kadar böyle dede enterogermina probiyotik damla verdi biraz rahatladı dr 6 ayına kadar katlanacaksınız dedi öylede oldu umarım sizin uzun surmez
Ayy insAllah valla su 3 aya girdim mi bitseye su gaz seysi Allahim nolursun 😔🤷‍♀️ herkesin evladini Allah bagislasin..

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Ayy insAllah valla su 3 aya girdim mi bitseye su gaz seysi Allahim nolursun 😔🤷‍♀️ herkesin evladini Allah bagislasin..
Amin gaz problemi olan bebeğe bakmak ayrıca zor 3 çocuğumun 2 sinde bu problemi yaşadım 1 tanesi emzir uyur öyle bir bebekti gazlı bebek yıpratıyor allah yardımcın olsun

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Amin gaz problemi olan bebeğe bakmak ayrıca zor 3 çocuğumun 2 sinde bu problemi yaşadım 1 tanesi emzir uyur öyle bir bebekti gazlı bebek yıpratıyor allah yardımcın olsun
Amin canim cok tesekkür ederim ❤❤❤❤

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebegim beni emmek istiyor emicekken emiyor biraz birsey oluyor aglamaya basliyor sonra tekrar wmmek istiyor yirtti kwndini agladi vuruyo tavanlara bakiyor korkar gibi hareketler ypiyor.😔😔😔😔Neler oluyor anlamis degilim
Gazi vardır büyük ihtimalle ondan yapar canım gazını çıkart iyice yardımcı ol onada

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim beni emmek istiyor emicekken emiyor biraz birsey oluyor aglamaya basliyor sonra tekrar wmmek istiyor yirtti kwndini agladi vuruyo tavanlara bakiyor korkar gibi hareketler ypiyor.😔😔😔😔Neler oluyor anlamis degilim
Gazı vardır canım kaka yapma sıklığı nasıl çok yapıp rahatlaya biliyormu benim kızımda öyle yapıyor bazen sağlık ocağındaki doktor gazı var diyor ben her zaman gazını çıkartıyorum ama bazı bebeklerin bağırsakları yavaş çalışıyor kolik bebek dedi oysaki benim bebeğim saatlerce ağlamaz anlık ağlar biter metsil verdi onu her gün düzenli veriyorum şuan biraz daha iyi sanki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar