Yatak istiratı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Yatak istiratı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 981 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yatak istiratı
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenurr

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12+2 olduk ama gebeliğim riskli doktor yatak tuvalet yemek yeme dışında herşey yasak dedi .Benim gibi hamileliğini yatarak geçirenler varmı?

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12+2 olduk ama gebeliğim riskli doktor yatak tuvalet yemek yeme dışında herşey yasak dedi .Benim gibi hamileliğini yatarak geçirenler varmı?
Allah yardımcın olsun inşallah bnm ikinci gebeliğim de sürekli yattım hiç bsy yapmadım eşim akşam gelip yemek yapardı kızıma bakardı inşallah tez zamanda herşey yoluna girer eski hayatına dönersin canm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah bi an önce 🙏 benim de önceki gebeliğimde kanama yüzünden öyleydi ama pek uyma şansım olmuyordu drun dediklerine diğer oğlumda küçüktü yalnızdım bide o zaman mecbur herşeyi kendim yapıyordum yine, 6 aya kadar devam etti kanamalarım sonra geçti şükür

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun inşallah bnm ikinci gebeliğim de sürekli yattım hiç bsy yapmadım eşim akşam gelip yemek yapardı kızıma bakardı inşallah tez zamanda herşey yoluna girer eski hayatına dönersin canm
Inşalla cnm çok zor bişe duyan diyo ne guzel dinleneceksin ama piskolojim cok bozuldu yatiyorum icimde hep korku var bişe olurmu diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah bi an önce 🙏 benim de önceki gebeliğimde kanama yüzünden öyleydi ama pek uyma şansım olmuyordu drun dediklerine diğer oğlumda küçüktü yalnızdım bide o zaman mecbur herşeyi kendim yapıyordum yine, 6 aya kadar devam etti kanamalarım sonra geçti şükür
Bendede 4 defa kanama oldu canm o yuzden inşalla bir an once atlatırız bu zor günleri 🙏🙏🙏

Bendede 3 defa kanama oldu canm o yuzden inşalla bir an once atlatırız bu zor günleri 🙏🙏🙏

Bendede 3 defa kanama oldu canm o yuzden inşalla bir an once atlatırız bu zor günleri 🙏🙏🙏

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Inşalla cnm çok zor bişe duyan diyo ne guzel dinleneceksin ama piskolojim cok bozuldu yatiyorum icimde hep korku var bişe olurmu diye
İçini ferah tut veren rabbim kurban olduğum rabbim eğer verdiyse bunu vardır bir bildiği hiç korkma Allah'a bol bol dua et Allah büyüktür bak ne kanamlar ne risk atlatmış bebekelr var ama dünyada nasipleri varmış hepsi annesinin kollarında rabbim hayrlsiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm bnm sen dinlen stres yapma için ferah olsun Allah'ın izniyle bu günleri hemen atlatrsin 🤲

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ayni hafta da benim de olmustu neden oldugunu bilmiyoz ama kanamam oldu 2 gun gozetim altinda yattim igne serum dusuk onleyici hap verdi evde yanliz yattim kizm var 6 yasinda zor gunler geride kaldi cok sukur sizede gecmis olsun sicak dus yapma haftada yap ama ilik olsun demisti drm ilaclarini duzenle kullan dinlen anca oyle geciyor canim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bendede 4 defa kanama oldu canm o yuzden inşalla bir an once atlatırız bu zor günleri 🙏🙏🙏

Amin canım inşallah 🙏 benim o sıpa şimdi 4 buçuk yaşında iyi düşün iyi olsun 🥰kendini yoracak şeyler yapma dinlen bol bol bişey olmaz Allahın izniyle sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏🙏

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
İçini ferah tut veren rabbim kurban olduğum rabbim eğer verdiyse bunu vardır bir bildiği hiç korkma Allah'a bol bol dua et Allah büyüktür bak ne kanamlar ne risk atlatmış bebekelr var ama dünyada nasipleri varmış hepsi annesinin kollarında rabbim hayrlsiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm bnm sen dinlen stres yapma için ferah olsun Allah'ın izniyle bu günleri hemen atlatrsin 🤲
Çok sağol cnm çok haklısın doktor kontrol gitmekten başka bişe yapmıyorum inşalla Allahım korur hepimizin bebişlerini

Tüm sayfalar yüklendi.