Sorum var Park yatak mı? Normal beşik mi? Hem beşik olup sonradan yatağa büyüyenler mi daha kullanışlı?

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Park yatak mı? Normal beşik mi? Hem beşik olup sonradan yatağa büyüyenler mi daha kullanışlı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 378 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Park yatak mı? Normal beşik mi? Hem beşik olup sonradan yatağa büyüyenler mi daha kullanışlı?
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Park yatak mı? Normal beşik mi? Hem beşik olup sonradan yatağa büyüyenler mi daha kullanışlı?
Ben sonradan büyüyen yatak aldım ve gayet memnunum. 2 yaşına girene kadar beşik olarak kullandım şimdi yatak gibi ayarladık öyle yatıyor kendi uyandığında kalkıp geliyor oyun oynamak istediğinde yatağının üstünde oynuyo oyuncaklarla

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Anne yanı beşikler en kullanışlıları yatağına birleşik hâle getiriyorsun gece emzirmek daha kolay oluyor hemen yanında olduğu için uzanırken aynı esnada beşiği de sallayabiliyorsun ben anne yanı beşik kullanıyorum çok rahat

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Park yatak mı? Normal beşik mi? Hem beşik olup sonradan yatağa büyüyenler mi daha kullanışlı?
Kesinlikle part yatak canım ben çok büyük bir hafta yapmıştım kızıma ilk sepet beşik aldım ve 1 yaşina kadar çok zor kulandik ki bazı bebekler o zamana kadar kullanmadı güç çünkü içine sığmadı birde benim kziim minyon olmasina rağmen hemen gittim park beşik aldım büyük ebatlı olan şimdi içinde sele serpe yatıyor hem kullanmak bittikten sonra bozup katlayıp kaldırabilirsiniz ama mobilya besiklerde öyle bir durum olmuyor tamam bebek içinde rahat ediyor ama belli yaşa geldiğinde koyuyvak yer bulamiyosn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar