Park ve anne yani yatak tavsiyesi verebilir misiniz ?

• Konbuyu başlatan Hkalayci
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hkalayci tarafından oluşturulan Park ve anne yani yatak tavsiyesi verebilir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 890 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Park ve anne yani yatak tavsiyesi verebilir misiniz ?
Konbuyu başlatan Hkalayci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Elele madre onerir misiniz başka tavsiyeniz varmi canlar ?
Ben ahşap sallanan düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ahşap sallanan düşünüyorum

İlk zamanlar kesinlikle anne yani.kokuna ihtiyacı oluyor çünkü karnını doyurmak kadar ruhunu doyurmak da önemli. Ama ilerleyen zamanlarda bence park beşik. Bazı bebekler yerini yadırgıyor biryere kalmaya gittiğinde yanına alabiliyorsun hafif kurulumu kolay. Ben ahşap karyola aldım uzun süre kullanırım tekrar tekrar değiştirmem diye 70x140 ölçülerinde uzun süre kullanılır ama onun için biraz daha büyümesi lazım kurdum 1 defa yatmadı mesela. gece benimle yatmak istiyor gündüzde kendi yatağında yatmadı ben 2 saniye yanından ayrılsam uyandı benim kokumu almak istiyor demek ki dedim kaldırdım yatağını. 1portatif birşey güzel oluyor hem büyüyünce koy içine oyuncaklarını yatağında oynasın

Musder

Kayıtlı Üye
rank
Ben mofybaby markasının park yatağını aldım. İnanılmaz kaliteli ve çok uyguna. Hem anne yanı olarak ayarlanabiliyor hem sallanma beşik özelliği var hem dönence ve alt açma yeri de var. Anlayacağınız çok memnunum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Park beşik kullanışlı hemde sağlam. Uzun süreli kullanılabiliyor ve bebek hareketlenince kendine zarar vermiyor. Ahşaplarda bebiş hareketlenince kafasını gözünü vuruyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar