Sorum var Park yatak mı beşik mi ?

• Konbuyu başlatan Göktuğ
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Göktuğ tarafından oluşturulan Park yatak mı beşik mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 325 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Park yatak mı beşik mi ?
Konbuyu başlatan Göktuğ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷
G

Göktuğ

Guest
Selam güzellikler, oğlum şuan 7 aylık. Anne yanı yatağa sığmıyor sığsa da rahat etmiyor hareketlenmeye başladı. Kendi odasında normal tek kisilik baza var oraya yatırsam bariyer vs almam lazım ama ben suan oda ayirmak istemiyorum. Bizim odamizda ama kendi yataginda yatsin istiyorum. Bu yüzden park yatak mi yoksa ahsap sallanir besiklerden mi alsam bilemedim kararsiz kaldım. Kullananlariniz varsa avantajlarini dezavantajlarını veya fikirlerinizi benimle paylasir misiniz ?
Simdiden teşekkür ederim.
Not: yorumlariniza dönüş yapamayabilirim hastane işlerimiz var simdiden kusruma bakmayın :)

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzellikler, oğlum şuan 7 aylık. Anne yanı yatağa sığmıyor sığsa da rahat etmiyor hareketlenmeye başladı. Kendi odasında normal tek kisilik baza var oraya yatırsam bariyer vs almam lazım ama ben suan oda ayirmak istemiyorum. Bizim odamizda ama kendi yataginda yatsin istiyorum. Bu yüzden park yatak mi yoksa ahsap sallanir besiklerden mi alsam bilemedim kararsiz kaldım. Kullananlariniz varsa avantajlarini dezavantajlarını veya fikirlerinizi benimle paylasir misiniz ?
Not: yorumlariniza dönüş yapamayabilirim hastane işlerimiz var simdiden kusruma bakmayın :)
Canım ben büyüyebilen beşik aldım. Onu kullanıyorum. Yalnız salllanma aparatlarini cikardım sallanıyorum ben. Besige sigmadiginda beşik kısmını çıkarıp baza gibi olabiliyor rahat 3 4 yaşına kadarda öyle yapıyor. Abisi öyle kullanmıştı sonra baza aldık onunla yatıyor. Büyüyen beşik daha avantajlı tek beşik ve yatak çekmece kısmı sijonyerde olabiliyor. 1 tane beşikte hem abisi büyüdü şimdide ikinci oğlum büyüyor. Genede tercih senin park beşikten daha kullanışlı ama ahsap büyüyebilen besik

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Yani park beşik dahs kullanışlı yer kaplamıyor ben park beşik aldım ilerde baza alıcam orda yatar

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ahşap beşik aldık keşke park yatak alsaydık çok yer kaplamazdı kızımın uyuduğu yere çekerdim beşiği azıcık harekette uyanıyor hele beşiğine koyunca 😵‍💫😵‍💫

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben mobilya aldım MDF olan beşik ten aldım çok da memnunum ama park beşik daha mantıklı çünkü bebeğin büyüyünce işine yaramıyor park olunca katlayıp kaldirirsin en azından

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar