Yedikleriniz Cinsiyet Uyumlu mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Yedikleriniz Cinsiyet Uyumlu mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,100 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yedikleriniz Cinsiyet Uyumlu mu?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miyase olgun

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar deneyimli annelere sorum var hamileyken canınız ne çekti ne yediniz ekşi erkek tatlı kız diyorlar bilmiyorum var mı böyle bişey merak ediyorum biraz sohbet amaçlı sormak istiyorum ❤️🕊️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar deneyimli annelere sorum var hamileyken canınız ne çekti ne yediniz ekşi erkek tatlı kız diyorlar bilmiyorum var mı böyle bişey merak ediyorum biraz sohbet amaçlı sormak istiyorum ❤️🕊️
Canım ben ilkinde sürekli ekşi yedim ikinci de hep tatlı bunda sürekli hem ekşi hem tatlı yiyorum 3üde erkek alakası yok yani bence ☺️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende ekşi yedim hep tatlıdan midem bulanıyo ama kızm olacak o aşerme yeme olayı hormonal cinsiyetle alakalı degil

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Ben hem eski tuzlu seyler canım cektı hep erık yerdim cikolata tatlı hiç canım istemedi ve doktor da erkekege benziyor dedı

N

Nurcanlı

Guest
Bende sürekli ekşi ve tuzlu yedim. Tatlıyı çok severdim ağzıma bile süremi yorum hamile kaldığım dan beri. Kızım olcak 🙂

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Anladığım kadarıyla çok belli bişey değil çünkü ekşi yemiş olup kız doğuranda var erkek doğuranda öyle güzel bir sohbet olsun istedim çok teşekkür ediyorum hepinize ❤️😊

Tüm sayfalar yüklendi.