Sorum var Yeğenim ve ablamın ilişkisi 😂💁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Yeğenim ve ablamın ilişkisi 😂💁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeğenim ve ablamın ilişkisi 😂💁
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

gurbetkusu

Kayıtlı Üye
rank

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen kullaniyosun demekki bu bebege yapilan kötülüktür bence canim
Benim küçük bebeğim yok ama neden kötülük olsun kötülük olsaydı eczaneden reçetesiz bir şekilde alınmazdi durmayan bebeğe mecbur kalinabiliyo yani

Sütten kesti onu hamile çünkü

Teşekkür ederim🌹

Teşekkür ederim🌹

İnşallah canım

Teşekkür ederim🌹

İnşallah canım

Kız cocugu

Teşekkür ederim🌹

İnşallah canım

Kız cocugu

Kullanılır mı ki? 😂
Tabi canm sıkıntı olmaz eczacı anlatr zaten size

Uyku ilacına kesinlikle karşıyım daha çok küçük benim kızımda 10 aylık ve bende hamileyim yeri geliyo benim kızda durmuyo ama yapicak birşey yok anne olmak böyle birşey işte eğer gerçekten fazla şiddetli ağlamalar olsun huysuzluğu varsa bı doktora götürün elbetde bı yeri ağrıyodur diş döneminde de olabilir

Katılıyorum ❣️
Doktora da goturseniz bazen hiçbir şeyi olmayabiliyor ben 4 sene önce çok yaşadım

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim küçük bebeğim yok ama neden kötülük olsun kötülük olsaydı eczaneden reçetesiz bir şekilde alınmazdi durmayan bebeğe mecbur kalinabiliyo yani

Tabi canm sıkıntı olmaz eczacı anlatr zaten size

Doktora da goturseniz bazen hiçbir şeyi olmayabiliyor ben 4 sene önce çok yaşadım
Evet durmayan bebek var haklisiniz ama hic bir doktorda durmayan bebege onu yazip göndermiyor ve reçetesiz satilan en cok kullanilan urun bayb nigt recete ile satılmıyor ve hangi doktora sorarsiniz sorun hic biri önermez bebegin dengesini bozar ve aliskanlik bagimlilik haline getirebilir

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Evet durmayan bebek var haklisiniz ama hic bir doktorda durmayan bebege onu yazip göndermiyor ve reçetesiz satilan en cok kullanilan urun bayb nigt recete ile satılmıyor ve hangi doktora sorarsiniz sorun hic biri önermez bebegin dengesini bozar ve aliskanlik bagimlilik haline getirebilir
Kesinlikle katılıyorum uyku ilacını Doktorlar onermez bı tanıdığım var bebeği uyku nedir bilmez ama doktor yine vermedi ilaç uyku hastalığı diye bı hastalık varmış bebeği gözünü yummaz ama ona rağmen ilaç vermedi doktor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kesinlikle katılıyorum uyku ilacını Doktorlar onermez bı tanıdığım var bebeği uyku nedir bilmez ama doktor yine vermedi ilaç uyku hastalığı diye bı hastalık varmış bebeği gözünü yummaz ama ona rağmen ilaç vermedi doktor
Vermez kuzum çünkü iyi birsey degil bebegi resmen uyuşturuyor hic ama hic saglikli degil hem gelişimi etkilenir hende sağlığı hic bir doktor önermez receteisz gidip bayb night diye suan en cok satilan uyku ilacini alip bebeğine veren anne cok malaesef kendi fikrimce ben tasvir etmiyorum evet benim kizimda uyku nedir bılmiyor 8 aylık olucak 5 dakka 10 uykulari ama hic bir zaman bu tur yöntemlere başvurmak aklıma gelmedi 🤷‍♀️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Vermez kuzum çünkü iyi birsey degil bebegi resmen uyuşturuyor hic ama hic saglikli degil hem gelişimi etkilenir hende sağlığı hic bir doktor önermez receteisz gidip bayb night diye suan en cok satilan uyku ilacini alip bebeğine veren anne cok malaesef kendi fikrimce ben tasvir etmiyorum evet benim kizimda uyku nedir bılmiyor 8 aylık olucak 5 dakka 10 uykulari ama hic bir zaman bu tur yöntemlere başvurmak aklıma gelmedi 🤷‍♀️
En iyisini yapıyorsun canım biz kendi rahatimiz için onlarin sağlığını tehlikeye atamayiz tabiki🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar