Yeğenim 🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Yeğenim 🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,471 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yeğenim 🤲
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yazamadım canım şükür daha iyi ciğerde mısır yokmuş ama ciğerin bir tarafı tamamen iltihap kaplamış bir gün boyunca antibiyotik serum aldı günde 5 defa falan buhar aldı ciğerde ki iltihap tan olmuş herşey hamdolsun korktuğumuz gibi çıkmadı dua eden herkesten Allah razı olsun 🤲🤲
Ay çok şükür 🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yazamadım canım şükür daha iyi ciğerde mısır yokmuş ama ciğerin bir tarafı tamamen iltihap kaplamış bir gün boyunca antibiyotik serum aldı günde 5 defa falan buhar aldı ciğerde ki iltihap tan olmuş herşey hamdolsun korktuğumuz gibi çıkmadı dua eden herkesten Allah razı olsun 🤲🤲
Çok şükür cnm benim Allahım birdaha göstermesin geçmiş olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok sevindim canım antibiyotik tedavisi ile atlatır onu da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar