Yemek menülerini alalım 💃💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Yemek menülerini alalım 💃💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,831 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yemek menülerini alalım 💃💃💃
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Rica ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar nasıl hamilelik nasıl
İyiler birtanem uyuyorlar bende yemek yaptım şimdi oturdum yemekteyiz izliyorum 📺
Hamilelik te iyi gidiyor şimdilik bazen sağ tarafıma çok ağrı giriyor ama geçiyor sonra Kayra paşa nasıl durumu iyidir inşallah 🙏

Kızlar ne yapıyorsunuz Neden sessizsiniz bakalım🤷‍♀️ bugün ne yemek pişiriyorsunuz Hadi gelin yorumlara birbirimize Fikir olsun💞

Benim tarhana çorba Mısırlı pilav tavuk göğüslü karniyarik yanına cacık turşu🤭
Dünde ben karnıyarık ile patatesli mısırlı pilav yaptım ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyiler birtanem uyuyorlar bende yemek yaptım şimdi oturdum yemekteyiz izliyorum 📺
Hamilelik te iyi gidiyor şimdilik bazen sağ tarafıma çok ağrı giriyor ama geçiyor sonra Kayra paşa nasıl durumu iyidir inşallah 🙏
Şükür iyiy canım bende onu uyutuyorum şuan baya yaramaz bir şey oldu çıktı valla 😂 dört dönüyoruz peşinde tam bir dışarı canavarı oldu balkona çıkmak için sürekli balkon kapısına gidip ağlıyor 😂😂günüm balkonda ona etrafı seyrettirmekle geçiyor

rank
Şükür iyiy canım bende onu uyutuyorum şuan baya yaramaz bir şey oldu çıktı valla 😂 dört dönüyoruz peşinde tam bir dışarı canavarı oldu balkona çıkmak için sürekli balkon kapısına gidip ağlıyor 😂😂günüm balkonda ona etrafı seyrettirmekle geçiyor
Yaaa masallah yürüyor mu Kayra
Erkek çocukları çok hareketli olur zaten ya

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aaaa bende pizza yaptım 🍕🥰💞
Tarif ala bilirmiyim 😄

Kızlar ne yapıyorsunuz Neden sessizsiniz bakalım🤷‍♀️ bugün ne yemek pişiriyorsunuz Hadi gelin yorumlara birbirimize Fikir olsun💞

Benim tarhana çorba Mısırlı pilav tavuk göğüslü karniyarik yanına cacık turşu🤭
Valla kuzum hiç bir fikrim yok 😄 aslında hiç birşey yapasim yokta işte kayinpeder olunca mecbur yoksa eşim yemekte sıkıntı değil

rank
Tarif ala bilirmiyim 😄

Valla kuzum hiç bir fikrim yok 😄 aslında hiç birşey yapasim yokta işte kayinpeder olunca mecbur yoksa eşim yemekte sıkıntı değil
Tabiki canım ben hamuru kendim yaptım dur sana linkini atayım ben aynısıni yaptım çok güzel oldu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tarif ala bilirmiyim 😄

Yemekte sende demi kuzum devamli

rank

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yemekte sende demi kuzum devamli
Evet kuzum bende o yuzden bazen halim yok bu gün zaten midem aşırı ağrıyor ama mecburen kalkıp birşeyler yapmam lazim

Canım ben pizza tepsisi sipariş ettim öyle daha güzel oluyor indirimde şuan hatta trendyolda

Sen evde ne varsa yap ben mantar sosis filan da koydum canım hangisini isterse onu koy
Tmm kuzum bn ne varsa koyarım 😄

Tüm sayfalar yüklendi.