Yemek menülerini alalım 💃💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Yemek menülerini alalım 💃💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,804 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yemek menülerini alalım 💃💃💃
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Gec oldu ama karışık bir menü hazırladım kız 😄 taze fasulye mısırlı pilav ve mercimek çorbası peynirli milföy çikolatalı katkat yaptım ve şimdi oturdum ay ne kdsr karıştırma yapmisim hepsini istedim ama henüz hiç birini yemedim canm simide istemiyor 😄😄😄
Kızlar ne yapıyorsunuz Neden sessizsiniz bakalım🤷‍♀️ bugün ne yemek pişiriyorsunuz Hadi gelin yorumlara birbirimize Fikir olsun💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim tarhana çorba Mısırlı pilav tavuk göğüslü karniyarik yanına cacık turşu🤭

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gec oldu ama karışık bir menü hazırladım kız 😄 taze fasulye mısırlı pilav ve mercimek çorbası peynirli milföy çikolatalı katkat yaptım ve şimdi oturdum ay ne kdsr karıştırma yapmisim hepsini istedim ama henüz hiç birini yemedim canm simide istemiyor 😄😄😄
Oo menüsü perden de geliyorum hemen ellerine sağlık kuzum Hamarat arkadaşım benim

Oo menüsü perden de geliyorum hemen ellerine sağlık kuzum Hamarat arkadaşım benim
Ye ye minnoş'a Şifa olsun

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Ye ye minnoş'a Şifa olsun
Gel kuzum başım gözüm üstüne valla minnoş sabah çubuk kraker ondan sonra maden suyu ogleyene doğru 1 tane hazır yufkadan gözleme daha sonra bisküvi henüz daha birşey yemedi o kdsr şey yaptım ama canm istemiyor he birde limon yedim 😄

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz Neden sessizsiniz bakalım🤷‍♀️ bugün ne yemek pişiriyorsunuz Hadi gelin yorumlara birbirimize Fikir olsun💞

Benim tarhana çorba Mısırlı pilav tavuk göğüslü karniyarik yanına cacık turşu🤭
İyiyim kuzum sen nasılsın karnıyarık pilav mercimek çorbası cacık tatlı olarak şeker pare afiyet olsun hepinize ellerinize sağlık

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gel kuzum başım gözüm üstüne valla minnoş sabah çubuk kraker ondan sonra maden suyu ogleyene doğru 1 tane hazır yufkadan gözleme daha sonra bisküvi henüz daha birşey yemedi o kdsr şey yaptım ama canm istemiyor he birde limon yedim 😄
Canimsin yemene icmene dikkat et kuzum🤲🙏

İyiyim kuzum sen nasılsın karnıyarık pilav mercimek çorbası cacık tatlı olarak şeker pare afiyet olsun hepinize ellerinize sağlık
Yaaaa sen nerdesin merak ettim seni bugün

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canimsin yemene icmene dikkat et kuzum🤲🙏

Yaaaa sen nerdesin merak ettim seni bugün
Burdayım askimmmm benim artık ağrılarım oluyor yalancı sancılar 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.