Sorum var Yemek yeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde efeannesi tarafından oluşturulan Yemek yeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 371 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek yeme
Konbuyu başlatan efeannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efeannesi

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya ben ilk gebeligimde bu kadar yemek yemedim sürekli biseyler yemek istiyorum yiyince pişman oluyorum canım sürekli biseyler istiyor ne zaman geçer bu daha 7.haftadayım 😒
Bende aynıyım kuzum bu iki gündür biraz azaldı sanki 12 hafta bitti benimki daha doğuru sürekli açımm😂

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Aslında hamilelik boyu devam ediyor yemek yeme isteği bence ye canın ne istiyorsa ben öyle yaptım bütün hamileliğim boyunca
Korkuyorum canım ya şuan 80 kiloyum boyum uzun ama 100 kiloyla doğum yapmak istemiyorum tam zayifliyordum gebe kaldim
Bende aynıyım kuzum bu iki gündür biraz azaldı sanki 12 hafta bitti benimki daha doğuru sürekli açımm😂
Bende ya hiç doymuyorum düzeliriz Inşallah 😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarasin canım sana☺️☺️
😍

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Korkuyorum canım ya şuan 80 kiloyum boyum uzun ama 100 kiloyla doğum yapmak istemiyorum tam zayifliyordum gebe kaldim

Bende ya hiç doymuyorum düzeliriz Inşallah 😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😍
Sağlıklı beslenirsen birşey olmaz canım doğumdan sonra çoğu kilolar gidiyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.