Yemek yememek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Yemek yememek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 680 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek yememek
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yemek yemiyorum yiyemiyorum iştahım sıfır. Sabah kahwaltiimi quzel yapıyorum meywemi yiyorum qün içinde muz cewiz süt hazır kek yiyorum. Bu durumda bebeqim kilo alirmı acaba 😞

Busrasencanamal

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilo alımının sizin yediğiniz yemeklerle ilgisi yoktur o her türlü sizin vücudunuzdaki vitaminleri çeker bu noktada sağlıklı ve bol vitaminli gıdalar tüketmeniz sizin vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminleri karşılaması açısından önemlidir meyvelerde sütte ve cevizde de oldukça vitamin vardır doktorların gebelikte en çok önerdiği şey her zaman yumurta o yüzden olabildiğince yumurta yemeye zorlarsanız kendinizi zaten gerekli tüm vitaminleri almış olursunuz bebeğiniz için endişelenmeyin Allah onları rahmimize koyarken çok güzel bir sistem içerisine yerleştirir onlar siz yerseniz de yemeseniz de büyürler 😊

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilo alımının sizin yediğiniz yemeklerle ilgisi yoktur o her türlü sizin vücudunuzdaki vitaminleri çeker bu noktada sağlıklı ve bol vitaminli gıdalar tüketmeniz sizin vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminleri karşılaması açısından önemlidir meyvelerde sütte ve cevizde de oldukça vitamin vardır doktorların gebelikte en çok önerdiği şey her zaman yumurta o yüzden olabildiğince yumurta yemeye zorlarsanız kendinizi zaten gerekli tüm vitaminleri almış olursunuz bebeğiniz için endişelenmeyin Allah onları rahmimize koyarken çok güzel bir sistem içerisine yerleştirir onlar siz yerseniz de yemeseniz de büyürler 😊
Yorum yapacak bişey kalmamış 👏

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilo alımının sizin yediğiniz yemeklerle ilgisi yoktur o her türlü sizin vücudunuzdaki vitaminleri çeker bu noktada sağlıklı ve bol vitaminli gıdalar tüketmeniz sizin vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminleri karşılaması açısından önemlidir meyvelerde sütte ve cevizde de oldukça vitamin vardır doktorların gebelikte en çok önerdiği şey her zaman yumurta o yüzden olabildiğince yumurta yemeye zorlarsanız kendinizi zaten gerekli tüm vitaminleri almış olursunuz bebeğiniz için endişelenmeyin Allah onları rahmimize koyarken çok güzel bir sistem içerisine yerleştirir onlar siz yerseniz de yemeseniz de büyürler . Çok şükür en son kontrolumde bi sıkıntı yok saqliqi yerinde 25 haftalikken qittim kilo sordum henüz kilo olmaz bebekte dendi. Snra iştahım kapandi. 27 haftaliqm Sadece dediklerimi yiyebiliyorum arkdaslrda post açıyorlar kilodan falan korktum uzuldum benm yüzümden zayf bisey olsun istemiyorum yawrum 😞 ilk oqlum 3bucuk doqmuştu o yüzden hak yemek istemiyrum yawrularm arasında. Yani dedqinz sekildede kilo alır deqilmi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar