Yengeç ve Aslan Bebeği Anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Yengeç ve Aslan Bebeği Anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yengeç ve Aslan Bebeği Anneleri
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mama

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Yengeç veya Aslan bebeği anneleri bebeklerinizin karakteristik özellikleri nedir? ☺️ Bu burçların bebeklerine sahip anneler biraz fikir sahibi olmama yardımcı olabilir mi? 🤗
Canım benim kızım aslan ama çok fenaydı ağlamak olsun yaramazlık olsun inat olsun hepsi ondaydı ve bu durum 5 yaşına kadar sürdü

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Yengeç veya Aslan bebeği anneleri bebeklerinizin karakteristik özellikleri nedir? ☺️ Bu burçların bebeklerine sahip anneler biraz fikir sahibi olmama yardımcı olabilir mi? 🤗
Benimde kızım yengeç burcu 2 buçuk yaşında bazen çok uslu herşeyi yaptırabilirim bazende dediğim dedik biri oluyo yani gülerken bile aniden agliyabilen bir dk bir dkni tutmayan bir bebek haha😂

ZeynepY03

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel, maşaallah. Yengeç burçlarının anaç, merhametli ve fedakar olduklarını okumuştum. Bebeklikleri nasıldı sakin mi geçti ağlama yeme vs.
Bebekleri biraz beni zorladı ikiz oldukları ve ilk cocuklarim oldukları için fakat yeme konusunda pek fazla sıkıntım olmadı hala da yok çok şükür sürekli konusurdum yanlarında oldugumu bilsinler aglamasinlar diye sürekli iş yapacağım zaman kanguruya koyup ikisinide 3 umuz yapardık yemek ev işi vs herşeyi o şekilde biraz sıkıntı ceksemde rahat geçti

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızım yengeç burcu 2 buçuk yaşında bazen çok uslu herşeyi yaptırabilirim bazende dediğim dedik biri oluyo yani gülerken bile aniden agliyabilen bir dk bir dkni tutmayan bir bebek haha😂
Tam bir yengeç☺️ Hayırlı evlat olsun inşaallah ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebekleri biraz beni zorladı ikiz oldukları ve ilk cocuklarim oldukları için fakat yeme konusunda pek fazla sıkıntım olmadı hala da yok çok şükür sürekli konusurdum yanlarında oldugumu bilsinler aglamasinlar diye sürekli iş yapacağım zaman kanguruya koyup ikisinide 3 umuz yapardık yemek ev işi vs herşeyi o şekilde biraz sıkıntı ceksemde rahat geçti
Maşaallah, ikiz bebeklerin zorlukları olduğu gibi güzellikleri de çoktur eminim. Rabbim hayırlı evlat eylesin onları🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.