Sorum var Yeni anne adayi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sultan Masal karaduman tarafından oluşturulan Yeni anne adayi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni anne adayi
Konbuyu başlatan Sultan Masal karaduman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ilk defa yaziyorum bebegim 3 aylık oldu ve ulturosanda cinsiyetini sorduğumda doktorum erkeğe benziyor dedi ve hamilelik boyunca bi ilaç verdi sizde kulaniyor musunuz
Hayırlı olsun kuzum Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin tatlım ilacın ismi ne bir kaç tane gebelik boyunca kullanılacak vitamin kan kalsiyum demir ilaçları var kuzum tabi bunların yanı sıra enfeksiyonun oldukca da ilaçlar ve antibiyotik ler kullanırsın ama onu doktorun verdiği sürece kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba ilk defa yaziyorum bebegim 3 aylık oldu ve ulturosanda cinsiyetini sorduğumda doktorum erkeğe benziyor dedi ve hamilelik boyunca bi ilaç verdi sizde kulaniyor musunuz
Merhaba kuzum hoşgeldin
Doktor sadece tahminde bulunmuştur kuzum ileriki haftalarda kesin öğrenirsin
İlaç konusu ise doguma kadar farklı farklı ilaçlar vericek doktor hepimiz kullanıyoruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin kuzum aramıza hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 kan ilacı vs başlamış olması lazımm

Sultan Masal karaduman

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun kuzum Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin tatlım ilacın ismi ne bir kaç tane gebelik boyunca kullanılacak vitamin kan kalsiyum demir ilaçları var kuzum tabi bunların yanı sıra enfeksiyonun oldukca da ilaçlar ve antibiyotik ler kullanırsın ama onu doktorun verdiği sürece kuzum
Cnm şey ilaçlar demir eksikliği bide gebelik sırasında vitamin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya hepiniz ne güzel insanlarsınız çok teşekkür ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum genellikle verdiği ilaçlar folikasit demir vitamin ilaçları oluyor ilaçların sürekli değişecek zaten bebişin büyüdükçe doktor da tahminde bulunmuştur kesin bilgi vermesi için bebişin pozisyonu önemli inşallah kendini gösterir😊

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canim evet kullanıyorum bende omega 3 vitamin kan ilacı hepsi var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar