Yeni anne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Eylül.elvin21 tarafından oluşturulan Yeni anne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 591 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yeni anne
Konbuyu başlatan Eylül.elvin21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım inşallah çok sağol
😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bende 😂😂 delirmeklik tam Allah'tan yazda halı hemen kuruyor
Valla canlarim.ben savanimi hic kaldirmiyorum surekli ustunde bende de iki tane çocuk var oglum degilde kizim surekli birşeyler dokuyor ustune sofrada yemek yemeyi bilmez surekli ayakta ayy boyle cocugu olan var mi bide ustune hamilelik sürekli hali da yikayamam ki

Bende bende 😂😂 delirmeklik tam Allah'tan yazda halı hemen kuruyor
Valla canlarim.ben savanimi hic kaldirmiyorum surekli ustunde bende de iki tane çocuk var oglum degilde kizim surekli birşeyler dokuyor ustune sofrada yemek yemeyi bilmez surekli ayakta ayy boyle cocugu olan var mi bide ustune hamilelik sürekli hali da yikayamam ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
😘😘

Hepsi öyle canım zamanla düzelir Kayra mesela sofrada bizimke oturur 😂😂 karnı doyana kadar yer hemde etrafı dağıtır kendi kaşığı ile karnı doyunca bu sefer ayakta yemek istemeyen başlar 😂😂iki adım atıp geri gelir yemek için. Birde artık hangi yemeği istediğini gösteriyor kafası ile Mam Mam mam diye 😂😂

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hepsi öyle canım zamanla düzelir Kayra mesela sofrada bizimke oturur 😂😂 karnı doyana kadar yer hemde etrafı dağıtır kendi kaşığı ile karnı doyunca bu sefer ayakta yemek istemeyen başlar 😂😂iki adım atıp geri gelir yemek için. Birde artık hangi yemeği istediğini gösteriyor kafası ile Mam Mam mam diye 😂😂
Oyyy ben onu yerim ha

Tüm sayfalar yüklendi.