Yeni doğum yapan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Yeni doğum yapan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,391 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğum yapan anneler
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

...

Moderator
Mod
rank
Spinal oldum canım baş ağrısı olmadı belim ağrıdı fakat daha sonra fıtık olduğumu öğrendim doğumla alakası yok dedi cerrah
Acaba bünyeden bünyeye değişiyormu canım..Benim migrenim var normalde.Ondan korkuyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kendi sancimla normal doğum yaptım kuzum rabbim herkese benmki gibi doğum versin 10 dk dogurdum
MaşaAllah canım.Rabbim nazardan korusun🤗

Spinal oldum sadece 15 gün baş bel agrısı yaşadım sonrasında bi sıkıntı olmadı şükür
Çokmu ağrıyor nasıl bir ağrı canım.Benim migrenim var ondan korkuyorum.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Acaba bünyeden bünyeye değişiyormu canım..Benim migrenim var normalde.Ondan korkuyorum.

Bende migren hastasıyım normalde cnm çok degil ama sabahları kalkınca çok zorluyor uykudan baş agrısı özellikle zaten agrı kesici kullanıyorsun migren için yeterli degil ama mecburen bol bol kahve iç zaten kafein içeren agrı kesiciler veriyorlar migren hastası isen çok korkma öyle migren atağı gibi şiddetli olmuyo agrın ama su ve kahveyi bol tüket vücudunun atması lazım anesteziyi

...

Moderator
Mod
rank
Bende migren hastasıyım normalde cnm çok degil ama sabahları kalkınca çok zorluyor uykudan baş agrısı özellikle zaten agrı kesici kullanıyorsun migren için yeterli degil ama mecburen bol bol kahve iç zaten kafein içeren agrı kesiciler veriyorlar migren hastası isen çok korkma öyle migren atağı gibi şiddetli olmuyo agrın ama su ve kahveyi bol tüket vücudunun atması lazım anesteziyi
Tamam canım teşekkür ederim😘

Ben kendi sancimla normal doğum yaptım kuzum rabbim herkese benmki gibi doğum versin 10 dk dogurdum
Valla aynı ben🤭 bende uyuşturma olmadı o sanciyi çeke çeke doğdu 😌ogeln 1 de gittim 4 te kucagimdaydi 3 ikinmada çıkardım valla ☺️ rabbim kimseye saatlerce o sanciyi cektirmesin gerçekten zor rabbim herkesi bı sancida kurtarsın canım😏

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

İlla ki değişiyordur kuzum kişiden kişiye herşeyde olduğu gibi ama benimde migrenim var hamileyken acillerde çok serum yedim

Yerim ben onu maşallah Allahım sana bagışlasın

Ay çok rahatlıyorum sizi dinleyince

Ay çok rahatlıyorum sizi dinleyince
Aminn bacım cümlemizin evladını Rabbim bağışlasın inşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar