Yeni doğum yapan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Yeni doğum yapan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğum yapan anneler
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 10 günlük ve elleri ayakları soğuk zor isiniyor ayakları ellerine göre bı tık daha mor renkte vücudu normal neden olur annisler çok kan aldılar yoğun bakimdayken ondan mı bilemedim doktora kontrole gittik normal dedi ama isitamiyorum birde size soruyum dedim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 10 günlük ve elleri ayakları soğuk zor isiniyor ayakları ellerine göre bı tık daha mor renkte vücudu normal neden olur annisler çok kan aldılar yoğun bakimdayken ondan mı bilemedim doktora kontrole gittik normal dedi ama isitamiyorum birde size soruyum dedim
Canım yenidoğan bebeklerin elleri ayakları burnu soğuk olur yani sen istesende ısınmaz bebeğin üşümüyordur ama ensesinde bakıp anlayabilirsin ensesi sıcaksa bebeğin üşümüyordur

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Benım oglum 12 haftalık oldu hala elı ayagı cok soguk sırtında bıde kalcasynda baya moralma var doğuştan genellıkde cok cocukın elı ayagı soğuk olur

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
yenidoğanların elleri soğuk olur, bizler gibi kan akışları yok o yüzden. burnu ve ensesi sıcaksa üşümüyordur

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Canım soğuk olmasının sebebi kansızlık oluyor okadar bebekte kan almışlar normal bence sen onu sık sık emzir çünkü benim oğlumda öyle olmuştu doktor sık sık emzirmemi istedi bir süre sonra geçti

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canım soğuk olmasının sebebi kansızlık oluyor okadar bebekte kan almışlar normal bence sen onu sık sık emzir çünkü benim oğlumda öyle olmuştu doktor sık sık emzirmemi istedi bir süre sonra geçti
Tamamdır cnm teşekkür ederim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yenidoğanların elleri soğuk olur, bizler gibi kan akışları yok o yüzden. burnu ve ensesi sıcaksa üşümüyordur
Tamam cnm ☺️

Tamam cnm ☺️
Canım yenidoğan bebeklerin elleri ayakları burnu soğuk olur yani sen istesende ısınmaz bebeğin üşümüyordur ama ensesinde bakıp anlayabilirsin ensesi sıcaksa bebeğin üşümüyordur
Teşekkürler canım ❣️

Tamam cnm ☺️
Teşekkürler canım ❣️
Benım oglum 12 haftalık oldu hala elı ayagı cok soguk sırtında bıde kalcasynda baya moralma var doğuştan genellıkde cok cocukın elı ayagı soğuk olur
Teşekkürler canım ❣️

Tüm sayfalar yüklendi.