Sorum var Yeni hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yasemin Deniz tarafından oluşturulan Yeni hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 887 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamileyim
Konbuyu başlatan yasemin Deniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nezrin&

yasemin Deniz

Kayıtlı Üye
rank
Şidetli kasık ağrısını bilemedim bende kasık ağrısı oluyurdu amma öyle şidetli olmamışdı. Bulantı. Yemek yemek normal canım hamilelikden öyle sağlıkla al kucağına
Amin sağol teşekkür ederim cnm teşekkür ederim hafta içi gidecem randevu bulamadım direk muaneye gidecem inşallah kabul ederler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şiddetli kasik ağrısı normal deil canım iştahsızlık ve sürekli yemek yeme isteği normal
Anladım canım teşekkür ederim bende normal sandim kanamam veya leke gelmediği için normal sandim o yuzden sordum teşekkür ederim tekrardan

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Amin sağol teşekkür ederim cnm teşekkür ederim hafta içi gidecem randevu bulamadım direk muaneye gidecem inşallah kabul ederler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım teşekkür ederim bende normal sandim kanamam veya leke gelmediği için normal sandim o yuzden sordum teşekkür ederim tekrardan
İnşaallah canım iyi olur dinlenmene dikkat ed

Tüm sayfalar yüklendi.