Sorum var Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,501 kez görüntülenmiş, 90 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Revan Ramal

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya neden kutlamiyorsunuz benim kizlar yilbaşı agacini ayin 1 den suslemisler kutlamsam keseler beni 🤭🤣🤣🤣
Kutlamıyoruz canim hristiyan geleneklerine benzediği için dinen uygun görülmüyor sadece yeni yılın başlangıcıni kutlamak için deilde tebriklesme konusunda sakınca olmaz

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sabah ne hazilik yaptiniz neler bişirdiniz yemekler menyu neler
Hristiyanlar yılbaşı kutlaması yapar canım biz kutlamayiz karşıyız canım ben bekarken annem yılbaşı gecesi namaz kıldırip kuran okuturdu🥰 duamızı eder yatardik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kocaman bacakllar yani canm 🤣🤣🤣hertarafim şişya
Vallahi bende baca anladım dedim acaba Noel bey bacadan hediye mi getirecek ondan mı korkuyorsun mutfağa girmeye 🤣🤣🤣 cevabını heyecanla bekledim🤣🤣🤣bacakmis ya ne güldüm ya Allah da seni güldürsün emii🤣🤣🤣

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Hristiyanlar yılbaşı kutlaması yapar canım biz kutlamayiz karşıyız canım ben bekarken annem yılbaşı gecesi namaz kıldırip kuran okuturdu🥰 duamızı eder yatardik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi bende baca anladım dedim acaba Noel bey bacadan hediye mi getirecek ondan mı korkuyorsun mutfağa girmeye 🤣🤣🤣 cevabını heyecanla bekledim🤣🤣🤣bacakmis ya ne güldüm ya Allah da seni güldürsün emii🤣🤣🤣
Deli biz hiristiyanmiyiz tövbe esdfulah sükur Allaha muslumaniz yeni yil yeni rakam atliyoruz o yüzden kutlaniyor her tarafta butun ülkelerde yilbaşı ağacı susleniyor Turkiyede hatda

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Deli biz hiristiyanmiyiz tövbe esdfulah sükur Allaha muslumaniz yeni yil yeni rakam atliyoruz o yüzden kutlaniyor her tarafta butun ülkelerde yilbaşı ağacı susleniyor Turkiyede hatda
Yeni yil icin bisey demedim ben kendi adima konustum canim yilbasi agaci dedin onu dedim onu niz yapmiyoruz diye

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Estağfurullah canım öyle demek istemedim tabiki ama bunları yapmakla onlara benziyoruz canım haram yani Noel kutlamak🥰evet turkiyedekiler daha çok meraklı kutlamaya güya muslumaniz ama Müslümanlığa dair hicbisey yok🤷

Tüm sayfalar yüklendi.