Sorum var Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,550 kez görüntülenmiş, 90 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Revan Ramal

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahahhaa öyle deme kız. Ama ben kayra bir yere vurur yada oyuncaklarına atarsa direk kaldırıyorum sanırım ondan 😂😂
Ben kaldırsamda fayda etmiyor aklına gelebilecek her yaramazlığı yapıyor hatta artık kanepelerin başına çıkıp kendini atıyor, sandalyeye tırmanıp masaya çıkıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben kaldırsamda fayda etmiyor aklına gelebilecek her yaramazlığı yapıyor hatta artık kanepelerin başına çıkıp kendini atıyor, sandalyeye tırmanıp masaya çıkıyor
Anammm kız canavar yetişiyor evde sizin 😂😂 geçen kayra sırf arabasını yere fırlatıyor diye elinden alıp artık bu yok dedim kaldırdım işk baya ağladı vermeidm 3. Gün çıkardım verdim şimdi asla atmıyor. Atmaya kalkarsa bak alırım kaldırırım diyorum yere bırakıyor oyuncağı 😂😂

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sabah ne hazilik yaptiniz neler bişirdiniz yemekler menyu neler
Yeni iliniz mübarək canım staliçni salat hazırladım tort bişirdim yarpaq dolması bidə bozartma😋 axşam qonaq çağırmışdılar ora getdik sonra 12:00 da parkda qeyd etdik sabahda evimizdə😄 siz nə etdiniz?

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anammm kız canavar yetişiyor evde sizin 😂😂 geçen kayra sırf arabasını yere fırlatıyor diye elinden alıp artık bu yok dedim kaldırdım işk baya ağladı vermeidm 3. Gün çıkardım verdim şimdi asla atmıyor. Atmaya kalkarsa bak alırım kaldırırım diyorum yere bırakıyor oyuncağı 😂😂
Seninki yine sadece atıyormuş. Benimki önce kırıyor sonra atıyor kaldırmak istesem de adam kırık arabayı umursamıyor zaten 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.