Yeniden merhaba anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Yeniden merhaba anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Yeniden merhaba anneler
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kız seni özlemiştim yaa çok oldu gideli prensesten sonra asla giremedin. Maşallah canım maşallah 🥰. Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Çok sagl cnm valla bende sizleri özledim ya prenses büyürken pek telefonu elime alamıyordum uygulamaya giremedim ama şimdi bende çok mutlu oldum yeniden sizlerle güzel gebelik dileğiyle tatlım🥰😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burdakilerin hepsi hamile mi
Sanırım çogu gebe cnm

Aynen çoğu öyle senin gibi canımsın
Sende cnm öylesin çok memnun oldum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok sagl cnm valla bende sizleri özledim ya prenses büyürken pek telefonu elime alamıyordum uygulamaya giremedim ama şimdi bende çok mutlu oldum yeniden sizlerle güzel gebelik dileğiyle tatlım🥰😍

Sanırım çogu gebe cnm

Sende cnm öylesin çok memnun oldum
Amin canım amin 🙏🏻

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba anneler nasılsınız ben eski üyelerden masalımın annesiyim tekrardan açtım uygulamayı çünkü yeniden hamileyim bilmem hatırlayan var mı bebişimle bizi peki benle aynı olan bir sene önce doğum yapıp şimdi tekrardan gebe olan annelerimiz var mı yoksa yalnız mym burada cvplarınızı bekliyorum tatlış anneler hayırlı akşamlar.
Hoşgeldin Abla Seni Burada Görmek Çok Güzel Allah'ım Sağlıkla Kucağına Almayı Nasip Etsin İnşallah Benimde Oğluşum oldu elleridnen öper 7 Buçuk aylık

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler nasılsınız ben eski üyelerden masalımın annesiyim tekrardan açtım uygulamayı çünkü yeniden hamileyim bilmem hatırlayan var mı bebişimle bizi peki benle aynı olan bir sene önce doğum yapıp şimdi tekrardan gebe olan annelerimiz var mı yoksa yalnız mym burada cvplarınızı bekliyorum tatlış anneler hayırlı akşamlar.
Hoşgeldin canım tekrardan sen benden sonra doğum yaptın diye hatırlıyorum gözün aydın bu arada sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım tekrardan sen benden sonra doğum yaptın diye hatırlıyorum gözün aydın bu arada sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini
Sagol cnn benm teşekkür ederim galiba senden sonra doğum yaptım şuan 17 aylık kızım var şimdi de 9 haftalık gebeyim kuzum Rabbim isteyen herkese versin cnm amin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar