Sorum var Yenidoğan bezi ve deterjanı😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi tarafından oluşturulan Yenidoğan bezi ve deterjanı😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,349 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan bezi ve deterjanı😇
Konbuyu başlatan Asi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘
A

Adsız anne adayı

Guest
Slm kızlar 31haftalık hamileyim yavaş yavaş bebek alışverişi yapmaya başladım ama hanki bezi ve hanki bebek deterjanını alsam bilemiyorum deneyimli annelerim yorumlarını bekliyorum🙂
Deterjan Dalin almistim bezini de Molfix şimdi sorarsan ikisini de almaya güç yetmiyo 🤣🤣🤣 hangi bez uyguna gelirse onu kullanıyorum bı bakıyorum baby turco bı bakıyorum bebem natural bı bakıyorum baby me şimdi ise Komili 🙈🙈🙈 deterjan a gelirsek ona özel kullanmiyorum artık biz perwoll oda aynı napim güç yetmiyo 🤷

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Deterjan Dalin almistim bezini de Molfix şimdi sorarsan ikisini de almaya güç yetmiyo 🤣🤣🤣 hangi bez uyguna gelirse onu kullanıyorum bı bakıyorum baby turco bı bakıyorum bebem natural bı bakıyorum baby me şimdi ise Komili 🙈🙈🙈 deterjan a gelirsek ona özel kullanmiyorum artık biz perwoll oda aynı napim güç yetmiyo 🤷
Değişik bez kullanınca pişik olmuyor mu canm bazen bende değiştirmek istiyorum ama korkuyorum

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 31haftalık hamileyim yavaş yavaş bebek alışverişi yapmaya başladım ama hanki bezi ve hanki bebek deterjanını alsam bilemiyorum deneyimli annelerim yorumlarını bekliyorum🙂
Merhaba bebek bezi cocuga gore degisiyor kaliteli beze pisik yapabilir ucuz beze tepki vermeyebilir yani tam terside olabilir. Bir adet almanizi eger pisik olmassa devam etmenizi olursa bezi degistirmenizi tavsiye ederim. Deneyimli degilim ama bende cok arastrdm cogunluktan bu sekilde cevap aldm sleepy aldm bi paket hem uyhun hem guzel piaik yaparsa baska bez deneyecegim. Stok yapmiyorum. Sudocrem alın ama mutlaka pisik olmadan oncede kullanin hic pisik yapmiyor ve cok guzel krem.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar