Yenidoğan hakk.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Nezgüney tarafından oluşturulan Yenidoğan hakk. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 393 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yenidoğan hakk.
Konbuyu başlatan Nezgüney
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhabalar 18.04 dogum yaptım.

Bebegimi iki satte bir emzirmeye calisiyorum. Uyandirmaya calisiyorum tepki verse de gozlerini acmiyor. Ac kalmasin diye emziriyorum yine de ayni durumu yasayan var ki normal mi ?
Aynen aynen katılıyorum cnim benimki de 4 gün olacak emziriyorm emerken uyuyorken ya da uyurken uyandırınca geri hemen yatıyor zorla uyandırıyorum bıraksak uyurlar kesintisiz ama mecbur işte yoksa kilo olmaz ve sarılık vs de olabilir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Bebegimi iki satte bir emzirmeye calisiyorum. Uyandirmaya calisiyorum tepki verse de gozlerini acmiyor. Ac kalmasin diye emziriyorum yine de ayni durumu yasayan var ki normal mi ?
Gözün aydın canım Rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah 💜 ayak altini sık ve çoraplarını cikart veya altini ac uyanacaktır

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Bizim ki de öyleydi uyandıramıyorduk burnunu tıkıyorduk yine uyanıp hemen uyuyordu meğerse sarılıkmış boynunun altına parmağını bastırıp çektiğinde sarı uzun süre kalıp sonra normal ten rengine dönüyorsa ya da ağzının içi göz kenarları sarıysa doktora bir görünmende fayda var

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın allahım analı babalı büyütsün inşallah 🤲♥️🌹

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Şuan sürekli gözlerinin kapalı olması normal ama acıktığında süte uyanmazsa normal değil sarılık belirtisi birde 2 saate değilde saatte bir vermen daha iyi henüz çok küçük dr bana dedi 2 3 satte bir emzir bende öyle yaptım sonuç sarılık oldu dengesizler saatte bir emzir mutlaka açıkıyorlar hemen

Senemt

Kayıtlı Üye
rank

Canim ayaginin altina kucuk kucuk tiklat vur yani doktor bana uyandiramazsan o sekilde uyanir dedi ayaginin altindan vurunca uyariliyormus beyin o yuzden uyaniyormus sık sık emzir ki sarilik olmasin allah anali babali buyutsun bu arada

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Normal kuzum ama sen elinden geldiğince uyanmasını bekleme kendin uyandır emdir

Tüm sayfalar yüklendi.