Sorum var Yenidoğan uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Yenidoğan uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,227 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan uyku
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘
Bende öyle yaptım kuzum ilk zamandan bu zamana kadar güzel bı taktik alıştı 13 aylık yavrum hala da memede uyuyor kendi kendine uyumayı öğretemedim. Kaç defa denedim ağlıyor dayanamıyorum uykusu gelince anne anne diye bacağıma yapışıyor meme meme diyor hep dayanamıyorum beraber yatıyoruz memede uyuyor hep. Nasıl vazgeçirecem bilmiyorum benimde derdim bu. Arkadaşın konusu üzerine post gibi oldu ama bende bu konuda akıl istiyorum
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşaAllah canım

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeği emziriyorum yatıracağım zaman beşiğe koyduğumda uyanıyor memede uyuyor kucakta uyuyor yerine tam koyuyoruz uyanıyor çok bunaltıyor geceleri gündüz de bazen ne yapmamız lazım emzik tutmadı zaten
Emzik benim kızımda tutmadı bessigindede yatmıyor bazı bebekler böyle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum ben baştan beri kayrayıher türlü uyumaya alıştıreım yeri geldi kendi kendine emer bıraktığım yerde uyur yeri gelir yanımda emer öyle uyuyor ama uyurken kendinizi göğüsümğ bırakıp uyumaya devma eder ben ağzından çekmek zorunda kalmadım şuana kadar. Şuan bile yanımda emzirdim beşiğe koydum. Minik prenses seni çok mu yoruyor balım
Yorgunluk değil de kuzum artık büyüdü alışması lazım bu zamanlarda yoksa ilerleyen zamanlarda bana çok bağımlı olacak. Kendi özgüveni olsun bişeyleri kendi yapsın istiyorum ileriki yaslari için şu zamanda ne öğreniyoruz ilerde karakterini belirleyecek o yüzden. Bir de dışardaysam da memesiz uyumuyor her yerde de olmuyor malesef. Sokakta markette meme diye bağırıyor kucağımdaysa üstümü çekiştiriyor. 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşaAllah canım
Amin canım benim aminn annelik zor zanaat valla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yorgunluk değil de kuzum artık büyüdü alışması lazım bu zamanlarda yoksa ilerleyen zamanlarda bana çok bağımlı olacak. Kendi özgüveni olsun bişeyleri kendi yapsın istiyorum ileriki yaslari için şu zamanda ne öğreniyoruz ilerde karakterini belirleyecek o yüzden. Bir de dışardaysam da memesiz uyumuyor her yerde de olmuyor malesef. Sokakta markette meme diye bağırıyor kucağımdaysa üstümü çekiştiriyor. 😊

Amin canım benim aminn annelik zor zanaat valla
Ahahaha yerim ben onu yaa. Haklısın kuzum o zaman bir kurala başlat onu .sen daha azimli ve inat ol

Ayy bende Kayra'yı beşiğe alıştırma sürecineyşm sanırım ben kazanacam

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızımda beşiğinde bir kere bile yatmadı. İlk 6 ay anneyle aynı odada olması gerekiyor kokusunu alıp kendini güvende hissetsin diye Hamak beşik aldım odama koydum orda yattı hareketlenmeye başlayınca da 1 yaş olsun dedim yanıma aldım şimdi de ayirlmiyor benden uyurken illaki bana temas etmesi lazım öyle alıştı. Bendede canım bazı bebekler böyle

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeği emziriyorum yatıracağım zaman beşiğe koyduğumda uyanıyor memede uyuyor kucakta uyuyor yerine tam koyuyoruz uyanıyor çok bunaltıyor geceleri gündüz de bazen ne yapmamız lazım emzik tutmadı zaten
Ah canım iki buçuk aylık olduk aynıyız beşiğinde uyumuyo gündüz bı şekilde uyutuyorumda gece uyumuyo kıyamadım yenidogdugunda yanıma aldım ebede al demisdi şimdi yatağımda yatiyo memede uyuyo bu seferr tam emmiyo bı saate bı bazen yarım saatte tekrar meme istiyo bende bunaliyorum bazen

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorsun peki canım
40 dan sonra biraz uykusu düzene girdi

Kızımda beşiğinde bir kere bile yatmadı. İlk 6 ay anneyle aynı odada olması gerekiyor kokusunu alıp kendini güvende hissetsin diye Hamak beşik aldım odama koydum orda yattı hareketlenmeye başlayınca da 1 yaş olsun dedim yanıma aldım şimdi de ayirlmiyor benden uyurken illaki bana temas etmesi lazım öyle alıştı. Bendede canım bazı bebekler böyle
Bende aynı durumdayim

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm emzik hayat kurtariyor ben tutturana kadar okadar cesit emzik aldimki sonunda birini tutturabildim şükür yoksa seni emzik gibi kullanir yorar Allah yardimcin olsun kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.