Sorum var Yenidoğan ve mama

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 31 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Yenidoğan ve mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,678 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan ve mama
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı
A

Adsız anne adayı

Guest
Hanımlar kaynanam mama verme Ağlasın boşver deyip duruyor ama sütüm 6 gündür hala gelmedi ne yaptı isem olmadı sıcak duşlar mi irmik helvası mi bulgur aşı mi su mu yani naptiysam olmadı ben mama vermezsem bu bebek nasıl beslenecek nefesi kesiliyor ağlayınca ve aç olunca hiç susmuyor çok kızarıyor ona rağmen bana diyor ki tecrübe konuşuyor o mamayı verme evin sıcak ondan ağlıyor diyor doğruluk payı nedir bu dediklerinin gerçekten de mama vermesem susar ve uyur mu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar kaynanam mama verme Ağlasın boşver deyip duruyor ama sütüm 6 gündür hala gelmedi ne yaptı isem olmadı sıcak duşlar mi irmik helvası mi bulgur aşı mi su mu yani naptiysam olmadı ben mama vermezsem bu bebek nasıl beslenecek nefesi kesiliyor ağlayınca ve aç olunca hiç susmuyor çok kızarıyor ona rağmen bana diyor ki tecrübe konuşuyor o mamayı verme evin sıcak ondan ağlıyor diyor doğruluk payı nedir bu dediklerinin gerçekten de mama vermesem susar ve uyur mu
Sütün hicmi gelmiyor kuzum

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Sütün hiç yoksa mama ver ben öyle yapmıştım

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek kaç günlük o çektikçe gelir zaten sen sıkınca gelmez mama ek ver ama memeyi bıraktırma sakın anne sütü daha önemli pekmez ile tereyağıni pişir sıcak sıcak ye benim sütü mü o getirmişti. Bebeği de ince giydir

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bak bende 1 Haziran'da doğum yaptım ilk 5 gün benimde saatlerce ugrasmama rağmen sütüm gelmiyordu bebeğim kuvezde kaldığı için mama verdiler 3 gun öncede taburcu oldu taburcu ederken hem emzirmeye çalış hemde 30 ml mama ver dediler aç kalmasindansa mama yemesi daha mantıklı

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Veriyom ama burnumdan geliyor sürekli laf söz ediyor sürekli bana geliyor gitmek bilmiyor mama veriyor mu diye beni takip ediyor gizli veriyom yoksa susmuyo
Kuzum sütün yoksa mama ver cocuku aç bırakası diyilsinki benim de sütün olmadı mama verdim ne yapdıysan ilk gebeliyimde sütün olmadı o senin elinde diyilki her kes isder çocuğuna anne sütüyle bakma ama olmayınca olmuyor benim kaynanam kendi alıp getiridi mamayıki çocuk ac kalmasın napasın kızım sütün yok derdi ben bu bazı kaynanaları anlamıyorum 🤦😏

A

Adsız anne adayı

Guest
Canım bebek kaç günlük o çektikçe gelir zaten sen sıkınca gelmez mama ek ver ama memeyi bıraktırma sakın anne sütü daha önemli pekmez ile tereyağıni pişir sıcak sıcak ye benim sütü mü o getirmişti. Bebeği de ince giydir
Canım bebek pazartesi doğdu 6 günlük dediğini kaynana yaptı yedim ama dediğim gibi sadece ucuna geliyo göğsü sıkınca devamı yok mama dan önce gogsumu veriyom gelmiyo diye kafasını salliyo bağırıyor bacakları ile tekme atiyo ellerini yüzüne saçına getiriyor çekiyor zarar veriyo kendine üstüne de zıbın geciriyom sadece klimada var ancak çarpar diye açamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bak bende 1 Haziran'da doğum yaptım ilk 5 gün benimde saatlerce ugrasmama rağmen sütüm gelmiyordu bebeğim kuvezde kaldığı için mama verdiler 3 gun öncede taburcu oldu taburcu ederken hem emzirmeye çalış hemde 30 ml mama ver dediler aç kalmasindansa mama yemesi daha mantıklı
Aynen öyle canım bize de dediler 30ml diye verince de burnumdan getiriyor işte
Canım tahin helvası, kuru dut haşlayıp suyunu iç sütün çoğalır emin ol. O zamana kadar mama vermeye devam et bebeğinin beslenmesi lazım
Helva sabahları yiyom canım dut denemedim şekeri düşsün kötü olsun sonra bakamadi demek için beni zorluyor galiba canım kaynana değil mi strese sokuyor beni hergun de geliyo evimde afedersin nane var sanki tovbee

Tüm sayfalar yüklendi.