Yenidoğan 🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Yenidoğan 🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Yenidoğan 🌸
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güneşşş

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canlar alışverişe gidiyorum yenidoğan hastane çıkışı kıyafetleri kaç haftalığa kadar olur yani ne zamana kadar giydirebilirim sizce kaç tane almak mantıklı?

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlar alışverişe gidiyorum yenidoğan hastane çıkışı kıyafetleri kaç haftalığa kadar olur yani ne zamana kadar giydirebilirim sizce kaç tane almak mantıklı?
Bir hastane çıkışı alsan diğerlerini set almak zorunda değilsin canım 0 3 ay alt üst takım da var onlardan alırsın ben bir hastane çıkışı bir de alt üst takım koydum çantaya

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben yeni doğan kıyafetlerini hala giydiriyorm cnm 3 aylık oldu ama benim bebeşim 2850 doğdu 4 kg falan doğsa şimdi olmazdı
Sağolsn canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir hastane çıkışı alsan diğerlerini set almak zorunda değilsin canım 0 3 ay alt üst takım da var onlardan alırsın ben bir hastane çıkışı bir de alt üst takım koydum çantaya
Bende öyle yapmayı düşündüm çok sağol canm

Bende öyle yapmayı düşündüm çok sağol canm

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Cnm senin yerinde olsam 0 3 aylık 2 takım alırım o da günlük giysin die. 06 aylık al mutlaka takımları. Kilolu oluyır bazı bebekler yada cabuk kilo alıyor süt yarayınca. Bnm ilk kızım cok zayıftı hala zayıf gerçi 6 aya kadar 03 aylık giydik su an 1 5 yasında ama 1 yas giyiyorr misal. Üçüncüde masaallah 4 kilo dogdu 03 aylıkları en fazla 5 6 kere giydi arkadasıma verdim hamile die hepsi boşa gitti anlayacagın. Su an 5 aylık ama 1 yas kıyafet giyiyoruz bazende daha büyüklerini kalıba göre. 06 aylıklar bile çöp oldu anlayacagın. Benm tavsiyem ayaklı zıbınlardan cok alma. Ayaksız pijama takımları vazgeçilmezin olacak corapla giydirirsin canım. Büyük alırsan çamasırlarını ilk baslar bol olur ama daha sonra uzun giyer. Hayat coookkk pahalı çoookkk 🤦‍♀️

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Cnm senin yerinde olsam 0 3 aylık 2 takım alırım o da günlük giysin die. 06 aylık al mutlaka takımları. Kilolu oluyır bazı bebekler yada cabuk kilo alıyor süt yarayınca. Bnm ilk kızım cok zayıftı hala zayıf gerçi 6 aya kadar 03 aylık giydik su an 1 5 yasında ama 1 yas giyiyorr misal. Üçüncüde masaallah 4 kilo dogdu 03 aylıkları en fazla 5 6 kere giydi arkadasıma verdim hamile die hepsi boşa gitti anlayacagın. Su an 5 aylık ama 1 yas kıyafet giyiyoruz bazende daha büyüklerini kalıba göre. 06 aylıklar bile çöp oldu anlayacagın. Benm tavsiyem ayaklı zıbınlardan cok alma. Ayaksız pijama takımları vazgeçilmezin olacak corapla giydirirsin canım. Büyük alırsan çamasırlarını ilk baslar bol olur ama daha sonra uzun giyer. Hayat coookkk pahalı çoookkk 🤦‍♀️
Çok çok teşekkür ederim. Tecrübesiz olunca insan işte boşa para harcamakta istemedim dediğin gibi herşey o kdr pahalı ki

Bir takim hastane çıkışı al ama bebek kilosuna göre
Bir takım aldım bi takmda hediye gelmişti. Baska almıcam yenidoğan. 0 3 ay alcam tek tek artk

Bir takim hastane çıkışı al ama bebek kilosuna göre
Bir takım aldım bi takmda hediye gelmişti. Baska almıcam yenidoğan. 0 3 ay alcam tek tek artk
Hepsinide yeni dogan alma canım cabuk boy atıyorlar eskimiyor bide
0 3 ay alıym dimi. İki takım yenidoğan hastane çkısı var yeter heralde..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar