Sorum var Yere düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilekdidemm tarafından oluşturulan Yere düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yere düştüm
Konbuyu başlatan dilekdidemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dilekdidemm

dilekdidemm

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık hamileyim. 4 yaşında oğlumla bugün etkinliğe gitmiştik çocuk sandalyeleri de oturup etkinlik yapıyordum defalarca otur kalk yaptım en sonunda oğlum sandalyeyi çekmiş farketmedim popomun üstüne çok fena oturdum kafamıda çok sert duvara çarptım öyle ki kafamdaki toka kırılmıştı. Ağrım kanamam yok. Doktora gitmeye de iki haftam var. Bebeğime bişi olmuşmudur Allah korusun korkmalı mıyım??

erica

Kayıtlı Üye
rank
Korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz got üstü dusmussun doktoruna söylersin içini ferah tut canim

dilekdidemm

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim. İnsan ister istemez korkuyor işte. Doktora gidince anlatacağım.

E

Efoli

Guest
Bişey olmaz inşallah korkmayın bende 15 haftalığa giticem ve 4 yaşında bir oğlum var maşallah bu kadar tesadüf olamaz sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim her iki evlatlarımıza da güzel ömürler nasip etsin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
15 haftalık hamileyim. 4 yaşında oğlumla bugün etkinliğe gitmiştik çocuk sandalyeleri de oturup etkinlik yapıyordum defalarca otur kalk yaptım en sonunda oğlum sandalyeyi çekmiş farketmedim popomun üstüne çok fena oturdum kafamıda çok sert duvara çarptım öyle ki kafamdaki toka kırılmıştı. Ağrım kanamam yok. Doktora gitmeye de iki haftam var. Bebeğime bişi olmuşmudur Allah korusun korkmalı mıyım??
Canım nasıl oldun

dilekdidemm

Kayıtlı Üye
rank
Canım nasıl oldun
Teşekkür ederim iyiyim. Çok şükür bı sıkıntı çıkmadı doktora gitmedim ama iyi hissediyoruz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bişey olmaz inşallah korkmayın bende 15 haftalığa giticem ve 4 yaşında bir oğlum var maşallah bu kadar tesadüf olamaz sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim her iki evlatlarımıza da güzel ömürler nasip etsin
Sağolun Allah razı olsun. Evet güzel tesadüf olmuş. ben hala cinsiyeti öğrenemedim siz öğrenebildiniz mı?

Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim iyiyim. Çok şükür bı sıkıntı çıkmadı doktora gitmedim ama iyi hissediyoruz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağolun Allah razı olsun. Evet güzel tesadüf olmuş. ben hala cinsiyeti öğrenemedim siz öğrenebildiniz mı?
Rica ederim♥️

Tüm sayfalar yüklendi.