Sorum var Kızlar düştüm yere 😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar düştüm yere 😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,394 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar düştüm yere 😣
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Yatağın başlığından tuttum çekerken yatağın başlığının kenarı koptu ve geri geri düştüm yere 🥺 ama bebek oynadı düştükten sonra hareket etti yani 😟 bişey olmaz di mi off eşimde evde yok desem zaten kızar ki niye orayı çektin diye 🤦🤦
Ah canım benim niye öyle riskli işlere girişiyorsun bırak eşin geldikten sonra yardım etsin sana kanama ağrı sancı Bebekte hareketsizlik yoksa korkma ama çok dikkat et canım öyle şrylere

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım benim niye öyle riskli işlere girişiyorsun bırak eşin geldikten sonra yardım etsin sana kanama ağrı sancı Bebekte hareketsizlik yoksa korkma ama çok dikkat et canım öyle şrylere
Düştükten bir süre sonra kıpırdadı hıçkırık gibi yine ritmik hareket etti şuan uzandım bakalım inşallah birşey olmaz valla en sona geldim off insallah bir sorun olmaz 😣😣

Düştükten bir süre sonra kıpırdadı hıçkırık gibi yine ritmik hareket etti şuan uzandım bakalım inşallah birşey olmaz valla en sona geldim off insallah bir sorun olmaz 😣😣
Dikkat et canım benim tatlı bişeyler ye yoksa nescafe iç soluna dön ve uzan birazcık sev hareket eder inşaAllah dikkat et kendine

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et canım benim tatlı bişeyler ye yoksa nescafe iç soluna dön ve uzan birazcık sev hareket eder inşaAllah dikkat et kendine
Nescafe var bisküvi de var onları yiyeyim bakayım inşallah hareket eder 🥺🥺 çok sağol canım Allah razı olsun 🥰🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeginin hareketleri düsmeden oncesine göre kiyasla nasil takip et cnm için rahat degilse git tabiki doktoruna
Zaten birkaç gündür aşırı hareketi yok hafif hareket ediyor bugünde pek hareketli değildi düştükten 5 dk sonra falan hareket etti şuanda sanki çok minik minik vurdu gibi psikolojik mi nedir karnıma ağrılar giriyor sanki off baya korktum 🥺🥺

Nescafe var bisküvi de var onları yiyeyim bakayım inşallah hareket eder 🥺🥺 çok sağol canım Allah razı olsun 🥰🙏
İnşaAllah canım benim üzülme sıkma canını😘ne demek rica ederim cümlemizden Rabbim razı olsun hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza sağlıklısıyla almayı nasip etsin inşaAllah 🤲🏻🥰🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar