Sorum var Kızlar düştüm yere 😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar düştüm yere 😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,458 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar düştüm yere 😣
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
G
Yatağın başlığından tuttum çekerken yatağın başlığının kenarı koptu ve geri geri düştüm yere 🥺 ama bebek oynadı düştükten sonra hareket etti yani 😟 bişey olmaz di mi off eşimde evde yok desem zaten kızar ki niye orayı çektin diye 🤦🤦
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine bebeğinin hareketlerini takip et. Allah'ın izniyle bişey olmaz. Bende ayağım takıldı geri geri düşmüştüm çok şükür sıkıntı olmadı

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
G

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine bebeğinin hareketlerini takip et. Allah'ın izniyle bişey olmaz. Bende ayağım takıldı geri geri düşmüştüm çok şükür sıkıntı olmadı
Hareket etti birkaç kere zaten bu son birkaç gündür sanırım bendeki yorgunluktan dolayı o da fazla hareket etmiyor zaten biraz tembel 🤗😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canisi şuan nasılsın iyimsiim
Bir iki gündür sancım var zaten yani ara ara olan bel ağrısı kasık ağrısı onun dışında biseyim yok minik fasulyecikte hareket etti bir iki vurdu ama baya korktum 😬😬 bu arada çok teşekkür ederim canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hareket etti birkaç kere zaten bu son birkaç gündür sanırım bendeki yorgunluktan dolayı o da fazla hareket etmiyor zaten biraz tembel 🤗😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir iki gündür sancım var zaten yani ara ara olan bel ağrısı kasık ağrısı onun dışında biseyim yok minik fasulyecikte hareket etti bir iki vurdu ama baya korktum 😬😬 bu arada çok teşekkür ederim canım
Tembel değildir annesi yeri daralmıştır kuzunun 🥰😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yatağın başlığından tuttum çekerken yatağın başlığının kenarı koptu ve geri geri düştüm yere 🥺 ama bebek oynadı düştükten sonra hareket etti yani 😟 bişey olmaz di mi off eşimde evde yok desem zaten kızar ki niye orayı çektin diye 🤦🤦
Çok geçmiş olsun canım yaaa kıyamam şimdi nasıl durumun iyisin dimi bebekte

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine bebeyin harakitlise kanama ve lekelenme yoksa korkma kuzum mas isdersen için rahat etsin bir acil git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar