Sorum var Kızlar düştüm yere 😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar düştüm yere 😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,400 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar düştüm yere 😣
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım inşallah sağolasın 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Muayene 🤦 alttan bakıyor açılma var mı diye 🥺

Ama şuan kanlı su geliyor iki kere tuvalete gittim ikisinde de kanlı su geliyor damlıyor doktor lekelenme olur demişti ama bu fazla değil mi anlamadım napsam yine mi gitsem 🤦 yoksa beklesem mi sancı gelince mi gitsem

Ama şuan kanlı su geliyor iki kere tuvalete gittim ikisinde de kanlı su geliyor damlıyor doktor lekelenme olur demişti ama bu fazla değil mi anlamadım napsam yine mi gitsem 🤦 yoksa beklesem mi sancı gelince mi gitsem

Amin canım sağolasın. Doktor muayene etti ya dediki şimdi lekelenmen olur dedi muayene yüzünden sanırım ama şimdi ikidir tuvalete gidiyorum kanlı su geliyor damlıyor yani anlamadım lekelenme bu mu ki
Evet canım o lekelenme korkma 😘

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Yatağın başlığından tuttum çekerken yatağın başlığının kenarı koptu ve geri geri düştüm yere 🥺 ama bebek oynadı düştükten sonra hareket etti yani 😟 bişey olmaz di mi off eşimde evde yok desem zaten kızar ki niye orayı çektin diye 🤦🤦
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine umarım bişey olmamıştır

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Korktum ya sancım var hafif bakalım ne olacak inşallah sorunsuz olur off korkuyorum 🥺🥺
Canım sen kaç haftalıksin şuan yanlış hatırlamıyorsam aynı haftalardaydik 37 +4 oldum ben sen kaç haftalıksin bu arada çok geçmiş olsun inşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın canım benim 🥰🥰

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha doğım yakın Ayşem ondan bunlar 😂😂
Sancım var ama sürekli değil bir geliyor bir gidiyor ve çok ritmik değil şuan yani sanırım daha az daha var 🙄 bebiş hala kararsız ve şuan ki doktor bebek 3600 gram dedi iki haftada pek kilo almamış demek ki anlamadım 😬 ama bebiş kararsız buna eminim 😅😅😅

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım inşallah sağolasın 🥰

Amin canım sağolasın. Doktor muayene etti ya dediki şimdi lekelenmen olur dedi muayene yüzünden sanırım ama şimdi ikidir tuvalete gidiyorum kanlı su geliyor damlıyor yani anlamadım lekelenme bu mu ki
Acıyormu🥺🥺🥺😢

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen kaç haftalıksin şuan yanlış hatırlamıyorsam aynı haftalardaydik 37 +4 oldum ben sen kaç haftalıksin bu arada çok geçmiş olsun inşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın canım benim 🥰🥰
Bende bugün 37+3 günlüğüm. Aynı haftadayız seninle sende de sancı var mı bende ara ara girip çıkıyor ama öyle çok fazla değil 🥰🥰 bu arada amin inşallah sende bebisini sağlıkla kucağına alırsın 🤲🤗

Yok doktor eldiven taktı eldivenine de jel gibi bişey sürdü ağrım olmadı yani biraz kendimi kastım ondan belki çok azıcık olabilir ama sorun bendeydi ben kendimi kastım doktorda dedi çünkü kasma sıkma kendini die 🤗🤗 çok korkuyordum ama öyle çok korkutucu gelmedi

Yok doktor eldiven taktı eldivenine de jel gibi bişey sürdü ağrım olmadı yani biraz kendimi kastım ondan belki çok azıcık olabilir ama sorun bendeydi ben kendimi kastım doktorda dedi çünkü kasma sıkma kendini die 🤗🤗 çok korkuyordum ama öyle çok korkutucu gelmedi
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine umarım bişey olmamıştır
Çok teşekkür ederim canım benim sağolasın yok şükürler olsun bebiş çok iyi dedi doktor bide dediki sırt üstü popo üstü düşmeler çok mühim değil karnının üstüne düşmedikçe yada çok yüksekten düşmedikçe sorun olmaz dedi. Ama sancım çıktı nstde ama açılmam yokmuş ondan eve git sancın siklasirsa gelirsin dedi evde bekliyorum ama sancım aşırı artmadı inşallah gece artmaz gece doğurmak istemiyorum 😅😅🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar