Yerleşme kanaması lütfen yardım exknt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aslı13 tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması lütfen yardım exknt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 403 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yerleşme kanaması lütfen yardım exknt
Konbuyu başlatan Aslı13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Aslı13

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben normal şartlarda adeti sürekli 10 15 gün geçiken biriyim en son Nisanin 10u da adete girdim 9 Mayıs sabahi sadece üç beş damla olcak şekilde kahvrengi akıntım oldu Bugün 7. Günüm ve hala süren sadece sildigim zaman gelen sürekli açık pembe ve kahverengi olan asla akma iç çamaşıra değme durumu olamayan bir akıntım var göğüslerim aşırı dercede hasas kan testi verdim beta hcg 2 çıktı boylr olup yükselen hamile kalan var mı

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben normal şartlarda adeti sürekli 10 15 gün geçiken biriyim en son Nisanin 10u da adete girdim 9 Mayıs sabahi sadece üç beş damla olcak şekilde kahvrengi akıntım oldu Bugün 7. Günüm ve hala süren sadece sildigim zaman gelen sürekli açık pembe ve kahverengi olan asla akma iç çamaşıra değme durumu olamayan bir akıntım var göğüslerim aşırı dercede hasas kan testi verdim beta hcg 2 çıktı boylr olup yükselen hamile kalan var mı
Hamile olsaydın kanda çıkardı muhtemel gene gecikmelerden birini yaşıyorsundur yada stres kaynaklı böyle leke tarzı adet görüyor olabilirsin

Aslı13

Kayıtlı Üye
rank
Evet çok gecikmem olmuştur ama ilk defa lekelenmem oluyor ve ilk defa goguslerim bu şekilde ağrıyor ilk hamileliğimde lekelenmem vardı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kaç gün gecikme oldu

Aslı13

Kayıtlı Üye
rank
Bugün tam 7. Gün yaptım yani normal adet olsam karnım ağrır sırtım ağrır asla göğüs ağrısı yaşamam ve asla lekelenmem olmaz çok can sıkıcı bir durum

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bana hamilelik belirtisi gibi geldi canm ama

Aslı13

Kayıtlı Üye
rank
6 yıldır evliyim dediğim gibi adet grcikmem 15 günde olmuştur ama kesinlikle bu kadar uzun süren lekelerim olmamistir sabah leke gelse akşama bir pet dolmuştur 7 gündür sadece lekeler var silince geliyor bir pembe oluyor bir kahverengi bordo düşüncesi çok sıkıntılı ve stresli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar