Sorum var Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylin_ tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23,099 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻
Konbuyu başlatan Ceylin_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

3 inci annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması olduğundan ne kadar eminsin peki. Doktorlara göre gebelikte hiç bir türlü leke yada kanama normal değil . Bence doktora gözük ilaç başlatır. 8. Haftad küçücük leke geldi diye gittim doktor düşük tehliken var demişti. Onlara göre asla yerleşme kanaması normal değil öyle bir şeyi de onaylamıyorlar. Bizim insanımız sadece yerleşme kanaması diyor
Zaten düşük tehlikem var ama bana daha sonrasında gelen kanın yerleşme kanaması olduğunu söylediler yine istirahatteyim ama

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Zaten düşük tehlikem var ama bana daha sonrasında gelen kanın yerleşme kanaması olduğunu söylediler yine istirahatteyim ama
Çok dikkat et canım düşükle alakalıdır ilaç alıyorsun demi . Benim gittiğim her doktor sıkı bir dille uyarıyordu hatta Ankara’da şehir hasyensinde Kadın doğum bölümünde tvler var orada bir sürü doktorun bu konuda konuşmaları yazıyor ve sözlerimi dinletiyorlardı . İyice kafama kazınmış yani aşırı korkuyorum kan yada lekeden

3 inci annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok dikkat et canım düşükle alakalıdır ilaç alıyorsun demi . Benim gittiğim her doktor sıkı bir dille uyarıyordu hatta Ankara’da şehir hasyensinde Kadın doğum bölümünde tvler var orada bir sürü doktorun bu konuda konuşmaları yazıyor ve sözlerimi dinletiyorlardı . İyice kafama kazınmış yani aşırı korkuyorum kan yadaevet ilaç alıyorum cnm çok teşekkür ederim dikkat ediyorum zaten 5 haftadan beri düşük riskim var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar