Sorum var Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylin_ tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23,138 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻
Konbuyu başlatan Ceylin_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adetime 13 gün var kahverengi lekelenmem oldu göğüs hassasiyetimde çok fazla testi yap
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lütfen cevap
Şimdi bişey diyemeyiz canım adet gecikmeni bekle hemen sonra sabah ilk idrarınla evde erken gebelik testi yap
Gebelik planınız varmıydi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geçen gün aynı başlıkta açmıştım açık renkti. Reglim 10 gün önce bitti. Onda da aynı bu şekilde lekelenmeyle başladı sonra kanamam geldi. Reglim biteli 10 gün oluyor ve şimdi böyle kahverengi lekelenmem var. Beraberinde hafif kasık ağrım, göğüs hassasiyetim var. Geçen gün kaset test yaptım negatif çıktı. Hamile olduğumu düşünmüyorum çünkü 10 gün önce regl olmadan önce de böyle bi lekelenmem oldu. Sonraki reglime 17 gün var daha. Bunun sebebi ne olabilir. Yerleşme kanaması böyle olur mu? Çok gerildim korktum artık 😞 Resimler için çok özür diliyorum gerçekten doktora gidiyorum ama sonuç yok 😞
Sonuc negatif di diyorsunuz nasıl yerleşme kanaması olduğunu düşünüyorsunuz bence bir doktorunuza danışın yerleşme kanaması 2 aya yakın oluyor bildiğim kadarıyla ve test negatif çıkması çok zor

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geçen gün aynı başlıkta açmıştım açık renkti. Reglim 10 gün önce bitti. Onda da aynı bu şekilde lekelenmeyle başladı sonra kanamam geldi. Reglim biteli 10 gün oluyor ve şimdi böyle kahverengi lekelenmem var. Beraberinde hafif kasık ağrım, göğüs hassasiyetim var. Geçen gün kaset test yaptım negatif çıktı. Hamile olduğumu düşünmüyorum çünkü 10 gün önce regl olmadan önce de böyle bi lekelenmem oldu. Sonraki reglime 17 gün var daha. Bunun sebebi ne olabilir. Yerleşme kanaması böyle olur mu? Çok gerildim korktum artık 😞 Resimler için çok özür diliyorum gerçekten doktora gidiyorum ama sonuç yok 😞
Ben de oyle olub regle yakn adet kahve rengi geliyordu

3 inci annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende polip vardı bu şekilde şikayetlerim oluyordu kürtajla temizlediler. Her doktor göremiyormuş maalesef. İnternetten belirtilerine bakabilir doktoruna danışabilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten yerleşme kanamasında hemen olmaz. Önce yumurtuyoruz ilişkş yaşandıktan sonra yumurta ve spermin birleşmesi ortalama 48 saat sürüyor ve onun rahme yerleşmesi ilişki sonrasında 14. Gün civarında oluyor bu da adet tarihine yakın ya da bi kaç gün sonrasına yanı son adet tarihinden ortalama 28 30 gün sonra oluyor. Ancak o zaman yerleşme kanaması olabilir. Benim iki gebeliğim de olmadı yerleşme kanaması
Yerlesme kanaması bebek olustuktuktan sonra tutunma kanamaları oluyor 7 ve 8. Haftalarda şu an 7+4 gebeyim ve yerleşme kanamasi yaşıyorum kahve tonlarında

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yerlesme kanaması bebek olustuktuktan sonra tutunma kanamaları oluyor 7 ve 8. Haftalarda şu an 7+4 gebeyim ve yerleşme kanamasi yaşıyorum kahve tonlarında
Yerleşme kanaması olduğundan ne kadar eminsin peki. Doktorlara göre gebelikte hiç bir türlü leke yada kanama normal değil . Bence doktora gözük ilaç başlatır. 8. Haftad küçücük leke geldi diye gittim doktor düşük tehliken var demişti. Onlara göre asla yerleşme kanaması normal değil öyle bir şeyi de onaylamıyorlar. Bizim insanımız sadece yerleşme kanaması diyor

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması olduğundan ne kadar eminsin peki. Doktorlara göre gebelikte hiç bir türlü leke yada kanama normal değil . Bence doktora gözük ilaç başlatır. 8. Haftad küçücük leke geldi diye gittim doktor düşük tehliken var demişti. Onlara göre asla yerleşme kanaması normal değil öyle bir şeyi de onaylamıyorlar. Bizim insanımız sadece yerleşme kanaması diyor
Aynen

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Anladığım kadarıyla sende adet düzensizliği var doğum kontrol hapi kullansan daha iyi olur bence senin için düzenli adet olursun ama hormonsuz olanından kullan doktorun baksın araştırsın kadin dogum bakiyor oraya git bence

Tüm sayfalar yüklendi.