Yerleşme kanaması yaşayanlar bilgi verebilir misiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması yaşayanlar bilgi verebilir misiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,757 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yerleşme kanaması yaşayanlar bilgi verebilir misiniz?
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amiiinnn hadi inşallah 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede aynı birkaç kere hafif pembe lekelenme sonra hafif kahve lekelenme oldu ama bakalım adetime daha var

Bide o lekelenme olunca testi kaç gün sonra yaptın
Amin mervem amin bak işk bana yazıyorsun telefondan 😂😂yoksa engellerim seni 😂😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Tabikii 😂😂

Benimde öyle ilk gün pembe geldi birkaç kere sonra kahverengiye döndü ara ara kasık ağrısı var bakalım ama beni yanıltan şey adet bitiminden 1 hafta sonra olması
Geç döllenme dedikleri böyle mi oluyor acaba şu an çok cahil hissettim

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benim
Ben 2022'de 5 mayısta adet oldum 12sinde bitti 2 hafta sonra peçeteye pembe leke gelmişti ikinci wcde leke yoktu ertesi gün kahverengi leke oldu iki gün sonra yok oldu 1 ay sonra adet olmayınca test yaptım 6 haftalıktı bebeğim adet sancıları gibi krmalar yaşıyordum sonra sağ tarafım çok şiddetli ağrıyordu adetten farklıydı bu
Ben de de öyle oldu üç gün önce tam anlattığın gibi ama yerleşme kanaması oğlumda böyle değildi ona baglamadim ama şuan içime kuşku düştü 😅

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim

Ben de de öyle oldu üç gün önce tam anlattığın gibi ama yerleşme kanaması oğlumda böyle değildi ona baglamadim ama şuan içime kuşku düştü 😅
Hakkında hayırlısı 😅 herkeste aynı olmuyor ya kuzenlerimde kanama olmamış anlattığımda çok şaşırmışlardı öyle bir şey olur mu diye içime kuşku düşürmüşlerdi 😅 anneme anlattım onun 4 hamileliğinde de olmuş

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı 😅 herkeste aynı olmuyor ya kuzenlerimde kanama olmamış anlattığımda çok şaşırmışlardı öyle bir şey olur mu diye içime kuşku düşürmüşlerdi 😅 anneme anlattım onun 4 hamileliğinde de olmuş
Allah isteyene nasip etsin böyle bişey düşünmüyorum olduysada baş göz üstüne 🌼

Tüm sayfalar yüklendi.