Sorum var Yerleşme kanaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Ak tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 181 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması
Konbuyu başlatan Aleyna Ak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aleyna Ak

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması tam olarak nasıl oluyor yardımcı olur musunuz yumurtlama günü tarih vermişti doktorum o şekilde yaptık bugün 13.gün adetime 2 gün kalmıştı renk olarak evet açık pembe bir renk ped koydum az gelmişti ama peçeteyle sildikçe yine leke tarzı az az geliyor kan vermeye gidiyimmi tam olarak ne yapmalıyım. Birde yumurtlama günü yaptığımızda yapmadan önce iğne yaptırmıştı doktorum çatlatma iğnesi o günden sonra hep karın ağrım ve kasık ağrılarım olmuştu. Tam olarak adet mi oldum anlayamıyorum kafam çok karıştı başına gelen varmı acaba?

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması tam olarak nasıl oluyor yardımcı olur musunuz yumurtlama günü tarih vermişti doktorum o şekilde yaptık bugün 13.gün adetime 2 gün kalmıştı renk olarak evet açık pembe bir renk ped koydum az gelmişti ama peçeteyle sildikçe yine leke tarzı az az geliyor kan vermeye gidiyimmi tam olarak ne yapmalıyım. Birde yumurtlama günü yaptığımızda yapmadan önce iğne yaptırmıştı doktorum çatlatma iğnesi o günden sonra hep karın ağrım ve kasık ağrılarım olmuştu. Tam olarak adet mi oldum anlayamıyorum kafam çok karıştı başına gelen varmı acaba?
Evde önce evde test yap sonra gidip kan ver hastaneye emin olduktan sonra kan ver bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yerleşme kanaması yaşamıştım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende çatlatma iğnesi yapmıştım Kasım ağrım oldu kanama gebelikten sonra oldu riskli diye

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
QUOTE="ebruakpinar0354, post: 513089, member: 7452"]
Evde önce evde test yap sonra gidip kan ver hastaneye emin olduktan sonra kan ver bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yerleşme kanaması yaşamıştım
[/QUOTE]
Ayn katılıyorum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yerleşme kanaması tam olarak nasıl oluyor yardımcı olur musunuz yumurtlama günü tarih vermişti doktorum o şekilde yaptık bugün 13.gün adetime 2 gün kalmıştı renk olarak evet açık pembe bir renk ped koydum az gelmişti ama peçeteyle sildikçe yine leke tarzı az az geliyor kan vermeye gidiyimmi tam olarak ne yapmalıyım. Birde yumurtlama günü yaptığımızdan yapmadan önce iğne yaptırmıştı doktorum çatlatma iğnesi o günden sonra hep karın ağrım ve kasık ağrılarım olmuştu. Tam olarak adet mi oldum anlayamıyorum kafam çok karıştı başına gelen varmı acaba?
Canım yumurtanin döllenmesi sonucu rahim duvarına tutunurken hafif bir kanama olur kahverengi veya pembemsi ve az gelir genellikle ilk haftalarda olur ama her kanama da yerleşme kanaması değildir ve herkeste yerleşme kanaması olmaz

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Benm hafif kahvemsiydi canm ama herkesin aynımı bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım yumurtanin döllenmesi sonucu rahim duvarına tutunurken hafif bir kanama olur kahverengi veya pembemsi ve az gelir genellikle ilk haftalarda olur ama her kanama da yerleşme kanaması değildir ve herkeste yerleşme kanaması olmaz
Katılıyorum buna ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar