Sorum var Yerleşme kanı(Resimli)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Shiynw1 tarafından oluşturulan Yerleşme kanı(Resimli) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,512 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanı(Resimli)
Konbuyu başlatan Shiynw1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim umarım böyle bişey yaşamıyorumdur okuyorum eşim Doğu görevinde çok zor görüyoruz birbirimizi gördüğümüz vakitte başımıza gelen 🙈 tek başıma yaşıyorum benim için çok zor

Çok teşekkür ederim umarım böyle bişey yaşamıyorumdur okuyorum eşim Doğu görevinde çok zor görüyoruz birbirimizi gördüğümüz vakitte başımıza gelen 🙈 tek başıma yaşıyorum benim için çok zor olur
Senin için zor bi durum canım inşallah Rabbim hayırlı olanı nasip eder kendini strese sokma canım şuan nasıl geliyo kanaman 😘

Shiynw1

Kayıtlı Üye
rank
Senin için zor bi durum canım inşallah Rabbim hayırlı olanı nasip eder kendini strese sokma canım şuan nasıl geliyo kanaman 😘
Çok özür dilerim resim için ama bekleyip öyle atmak istedim yeni evlendim yaşım daha 23 çok bilgim yok anneme de sormak istemiyorum umutlanmasın diye tekrar özür dilerim bu şekilde

Ekli dosyalar

• 7B28A277-EB32-4B90-954D-1579D1F0447D.jpeg
    7B28A277-EB32-4B90-954D-1579D1F0447D.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 66

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Çok özür dilerim resim için ama bekleyip öyle atmak istedim yeni evlendim yaşım daha 23 çok bilgim yok anneme de sormak istemiyorum umutlanmasın diye tekrar özür dilerim bu şekilde
Kaç gün oldu canım sanki bu adetin son günü gibi kaç ped kullandın Ama dediğim gibi yerleşme silince gelir açık pembe tonlarında olur

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum öncelikle geçmiş olsun bu haplar adet düzensizliğine yol açabiliyor lakin içini rahatlatmak için gidip kan verebilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerleşme kanaması 3 günü geçmeyecek, 1 pedi doldurmayacak şekilde olur ve silince çıkar

Shiynw1

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gün oldu canım sanki bu adetin son günü gibi kaç ped kullandın Ama dediğim gibi yerleşme silince gelir açık pembe tonlarında olur
Bu gün 2. Günüm 🫤

Kuzum öncelikle geçmiş olsun bu haplar adet düzensizliğine yol açabiliyor lakin içini rahatlatmak için gidip kan verebilirsin

Yerleşme kanaması 3 günü geçmeyecek, 1 pedi doldurmayacak şekilde olur ve silince çıkar
Evet maalesef birde ilaç kullanıyorum aknetrent oda hormonları etkiliyor maalesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar