YERLEŞME Mİ ACABA

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan YERLEŞME Mİ ACABA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 317 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı YERLEŞME Mİ ACABA
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Ben adetimi 3 Aralikda gordum sora 21 aralikda açik pembemsi kanamam oldu hatta o kadar azdi ki kanama denmez sora o gün çok bel agrim olmuşdu akşam sağa sola dönuyordum sora sag tarafımda hafif kramplar oluyordu dunde 25aralikda yine açik pembemsi kanamam oldu ve kesildi başka olmadi şimdi de sag tarafimda kramplar oluyor sol ve sag tarafa yatinca çok kramp olmuyor ama düz yatinca hafif kramplari hissediyorum ve bel ağrim oluyor adetime 7 gün kaldi yerleşme mi boyle yaşayan ve hamile kalan var mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben adetimi 3 Aralikda gordum sora 21 aralikda açik pembemsi kanamam oldu hatta o kadar azdi ki kanama denmez sora o gün çok bel agrim olmuşdu akşam sağa sola dönuyordum sora sag tarafımda hafif kramplar oluyordu dunde 25aralikda yine açik pembemsi kanamam oldu ve kesildi başka olmadi şimdi de sag tarafimda kramplar oluyor sol ve sag tarafa yatinca çok kramp olmuyor ama düz yatinca hafif kramplari hissediyorum ve bel ağrim oluyor adetime 7 gün kaldi yerleşme mi boyle yaşayan ve hamile kalan var mi
Olabilir canım adet gecikmeni bekle hemen test yap sonra kuzum
Kan testi de verebilirsin beklemek istemiyorsan

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
🥰❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım sendende Allah razı olsun ❤️❤️
🥰❤️❤️ Allah cümlemizden razi olsun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan testi de verebilirsin beklemek istemiyors
Kan testi de verebilirsin beklemek istemiyorsan
Şu an duz uzaniyorum ve oyle belim ağrıyor ki anlatamam hiç bugun hiç iş güç de yapmadim ki yorulayim bugun hep sağ tarafimda hafif kiraplarimla geçdi şu an krampim yok bel agrim var çok🤷🏻‍♀️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.