Yine ben ve yine süt konusu 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiyavuzd tarafından oluşturulan Yine ben ve yine süt konusu 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben ve yine süt konusu 😂
Konbuyu başlatan Sevgiyavuzd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bu ara buralarda değildim annemlere geldim yaklaşık bi haftadır burdayım 🥰 bugün erkek kardeşim ikimizinde aşırı çok sevdiği çiğ köfteyi poşete doldurup getirmiş 🥺canım çok istiyor, süte geçer mi bilemedim acısız almış ama yine de acısı olur tabi 🤦‍♀️sizce bir şey olur mu? Gömeyim mi 🤭😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bu ara buralarda değildim annemlere geldim yaklaşık bi haftadır burdayım 🥰 bugün erkek kardeşim ikimizinde aşırı çok sevdiği çiğ köfteyi poşete doldurup getirmiş 🥺canım çok istiyor, süte geçer mi bilemedim acısız almış ama yine de acısı olur tabi 🤦‍♀️sizce bir şey olur mu? Gömeyim mi 🤭😂
Onu ben bebeğim yenidogduğun da denedim sonuç iki gün kıvrandı acısı değil ama baharattan dolayı gaz olabiliyor kuzum

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Yasak olan şeyler her zaman cazip geliyor 😃 bende kola arada içerim eşim bugün aldı canım o kadar cektiki ama yine de içmedim bebek gazlı zaten içersem mahfolur

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yasak olan şeyler her zaman cazip geliyor 😃 bende kola arada içerim eşim bugün aldı canım o kadar cektiki ama yine de içmedim bebek gazlı zaten içersem mahfolur
ah o kola yokmu kola başından beri canım çekiyor misafirlerden her geldiğinde getiriyor ben ona o bana bakıyor bigün doldurdum evde kimse yok içiyim kim görecek dedim tam icecekken araştır dedi Bi ses bana bir bir zararlarını okudum sonra döktüm içmedim şimdi 31 haftalıgım dogumdan sonra içicem dedim oda gaz yaparrmı bebege

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Anam hiç bişey olmuyor hamileyim yiyorum emzirirken de hep yedim.. Valla 3 yaşın da oğlum var o bile yiyor 😅 vazgeçilmezim asla bırakmam 🤗

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
ah o kola yokmu kola başından beri canım çekiyor misafirlerden her geldiğinde getiriyor ben ona o bana bakıyor bigün doldurdum evde kimse yok içiyim kim görecek dedim tam icecekken araştır dedi Bi ses bana bir bir zararlarını okudum sonra döktüm içmedim şimdi 31 haftalıgım dogumdan sonra içicem dedim oda gaz yaparrmı bebege
Canım ben hamileyken arada yarım bardak içiyordum ama şuan direk süte geçiyor hiç içemiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gömm gitsin. 🤭😂Canın istemişse nefsini köreltecek kadar ye. Bende emziriyorum arada acılı da kaçırıyorum 🤭 bebeğimde bı sıkıntı olmuyo. Gaz sorunu varsa yarım saat sonra bı tane sade maden suyu iç bebeğe geçsede bişey olmaz canım Allah ın izniyle.

Tüm sayfalar yüklendi.