Sorum var Yine kabuslar geri döndü 😬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Yine kabuslar geri döndü 😬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,426 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine kabuslar geri döndü 😬
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım valla kadın olmak başlı başına bir ceza gibi insana bu zamanda bu zihniyette 🤦🤦 Dün ev bulmuştum emlakçıyı aradık aradık cevap vermedi bugün sabah aradı o ev için kapora aldım dedi yani yine hayaller yerle bir 😟😟
İnşallah güzel bir yer bulursun kuzum ya birden olmuyor zaten

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah hayır bebeğin gelmesine 65 gün kaldı benim hiçbir şeyim hazır değil 😅😅 taşınınca beşik alırız araba alırız diye diye kaldık böyle bekliyorum 😂😂
Olsun kuzum yavaş yavaş tamamlarsin inşallah benimde 88 günüm var aramızda az var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olsun kuzum yavaş yavaş tamamlarsin inşallah benimde 88 günüm var aramızda az var
Kaç haftalıktin kuzum

Kaç haftalıktin kuzum

Son düzenleme:

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

Kaç haftalıktin kuzum

Kaç haftalıktin kuzum
Şuan 30+5 günlük 🥰🤗🤗

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah hayır bebeğin gelmesine 65 gün kaldı benim hiçbir şeyim hazır değil 😅😅 taşınınca beşik alırız araba alırız diye diye kaldık böyle bekliyorum 😂😂
Hemen hemen aynı günlerimiz cnm benim de 68 günüm var doğumun normal mi cinsiyeti ne nefes darlığı kalp sıkışması oluyor mu tatlım sendede sol kol uyuşması flan bilgi paylaşır msn benimle herşeyimi bende tek atlatiyorum eşim pek yardımcı olmuyor iyi ki gebesin deyip inanmıyor bile çoğu sorunlarima bende iyice bunalıp paikoljimi bozdum her an bana yada bebise biesey olacak gibi yaşıyorum resmem çok zor 😯😯

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hemen hemen aynı günlerimiz cnm benim de 68 günüm var doğumun normal mi cinsiyeti ne nefes darlığı kalp sıkışması oluyor mu tatlım sendede sol kol uyuşması flan bilgi paylaşır msn benimle herşeyimi bende tek atlatiyorum eşim pek yardımcı olmuyor iyi ki gebesin deyip inanmıyor bile çoğu sorunlarima bende iyice bunalıp paikoljimi bozdum her an bana yada bebise biesey olacak gibi yaşıyorum resmem çok zor 😯😯
Benim nefes darlığım ve göğsümde ağrı oluyor baya normal doğum görünüyor şuanda cinsiyeti erkek 🤗🤗 Erkekler hep aynı hiç anlamıyorlar kadının halini 😏😏

Yaa masallah kuzum az kalmış benimde 27 + 5 kuzum hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah bebislerimiz
Amin canım inşallah 🥰🥰🧿

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim nefes darlığım ve göğsümde ağrı oluyor baya normal doğum görünüyor şuanda cinsiyeti erkek 🤗🤗 Erkekler hep aynı hiç anlamıyorlar kadının halini 😏😏

Amin canım inşallah 🥰🥰🧿
❤️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.