Yine ögrenemedik😏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Yine ögrenemedik😏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,246 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ögrenemedik😏
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmas🌼timur

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
18+5 olduk bugün kontrole gittim oturur pozisyonda cinsiyeti göstermiyor bebişim. Kızlar geç gösteriyor derler kizmi acaba🤭

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank

Önceki gidişimde benimkiler de oturuyordu bugün geç gösterdi ama kız dedi naz yapıyorlar demek 🥰
Kaçıncı haftada oturma pozisyonundan vazgeçti bebisin hangi haftada öğrendin. Ay bu 12. Haftasından beri oturuyor kalkmadı yerinden😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde kız cıkıyo geç gösterince ama erkek olanlara rastladım ben bu sayfada 😂
Hayırlısı inşallah gönlüm kız ama🥰

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
18+5 olduk bugün kontrole gittim oturur pozisyonda cinsiyeti göstermiyor bebişim. Kızlar geç gösteriyor derler kizmi acaba🤭
Yok ya belli olmaz o işler benim oğlumda 19. Haftaya kadar resmen bağladı bacakları oturdu karnımın dibinde 😂 en son doktor inat etti alttan muayene ile baktı cinsiyetine 😂 onda da %70 erkek dedi 😂

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftada oturma pozisyonundan vazgeçti bebisin hangi haftada öğrendin. Ay bu 12. Haftasından beri oturuyor kalkmadı yerinden😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı inşallah gönlüm kız ama🥰
12 haftalıkken oturuyordu aynı gün üç kez muayene oldum hiç bozmadı kendini😀😀 bugün 15+6 günlük gene tam göstermediler ama doktor kız dedi ikisine de

Tüm sayfalar yüklendi.