Yine ögrenemedik😏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Yine ögrenemedik😏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,245 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ögrenemedik😏
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmas🌼timur

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok canım kızım 3 aylıkti gösterdi oğlum 7 ci ayda gösterdi 3 ceye hamileyim 6 aylık oldum geçen ay gösterdi oğlum olucak düşün inanma millete kızlar utanır göstermez diye yok öyle bir şey

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
18+5 olduk bugün kontrole gittim oturur pozisyonda cinsiyeti göstermiyor bebişim. Kızlar geç gösteriyor derler kizmi acaba🤭
Canım benim de bebegım 12. Haftadan sonra göstermedi hep sırtı dönükdü yada oturur pozizyondaydı. Her gören erkek diyordu ama kızım olacak nasipse🥰detaylı da bile belli olmamıstı 23.haftada anca öğrendik 7 yasında oglum var gönlumden kız gecıyordu öyle de oldu Allah sag saglim kucagımıza almayı nasip etsin🤲 kızlar cok nazlı oluyor ama erkegın de nazlısı var tabi😅

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ya insan merak ediyor🥰 bir oğlum var 4yasinda gönlüm kızdan yana 🙈
Rabbim gönlüne göre versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alakası yok canım kızım 3 aylıkti gösterdi oğlum 7 ci ayda gösterdi 3 ceye hamileyim 6 aylık oldum geçen ay gösterdi oğlum olucak düşün inanma millete kızlar utanır göstermez diye yok öyle bir şey
Benimki 12 +gösterdi kız ama şimdide yüzünü göstermek istemiyor

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
18+5 olduk bugün kontrole gittim oturur pozisyonda cinsiyeti göstermiyor bebişim. Kızlar geç gösteriyor derler kizmi acaba🤭
Öyle derler evet ama inanmıyorum her denilene 4 yaşında kızım var iki kere erkek demişlerdi sonra göstermiyo dedi en sonunda kız demişti doktor bu gebeliğimde bakar bakmaz kız dedi ve ikinci kızım olucak oğlu olanlar kız istiyo kızı olanlar oğlu olsun istiyo 😊 Allah gönlümüze göre versin sağlıklı olsun bebişlerimiz

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Genelde kızlar göstermez hemen derler ama bilemedim canım Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏☺️
Amin Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle derler evet ama inanmıyorum her denilene 4 yaşında kızım var iki kere erkek demişlerdi sonra göstermiyo dedi en sonunda kız demişti doktor bu gebeliğimde bakar bakmaz kız dedi ve ikinci kızım olucak oğlu olanlar kız istiyo kızı olanlar oğlu olsun istiyo 😊 Allah gönlümüze göre versin sağlıklı olsun bebişlerimiz
Amin hayırlısı Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.