Yine sorum var-Biktirdiysam hakkinizi helal edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kaçak 🤩 tarafından oluşturulan Yine sorum var-Biktirdiysam hakkinizi helal edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 603 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine sorum var-Biktirdiysam hakkinizi helal edin
Konbuyu başlatan Kaçak 🤩
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaçak 🤩

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Erken değil ve illa salya olacak diye bir şey yok canım benim oğlum 4 tane çıkardı bir kere ağzı akmafı düşün peki uyku tulumu giydirince üstünü örtüyor musun canım. Yada uyku tulumu un içine ne giydiriyorsun.
Aglamadigi gecelerdeki sartlarla ayni aslinda. Alttan tek kat ve ustunu ortmuyorum. Geceleri de o soguk gecelerdeki gibi ev hep 21-23 derece arasi.
Bu durumda disleri huzursuz ediyor mu diyoruz? Agrisini hafifletecek ne yapabilirim?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insan kafasına takılan şeyleri buraya sorunca rahatlıyor heleki bebeği varsa
Oyle oluyor. Yardimci olmak ve yardimci olunmasi guzel

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aglamadigi gecelerdeki sartlarla ayni aslinda. Alttan tek kat ve ustunu ortmuyorum. Geceleri de o soguk gecelerdeki gibi ev hep 21-23 derece arasi.
Bu durumda disleri huzursuz ediyor mu diyoruz? Agrisini hafifletecek ne yapabilirim?

Oyle oluyor. Yardimci olmak ve yardimci olunmasi guzel
Ağrısını hafiletwcek benim yaptığım tek şey kendi sütümü sağıp bu bebekler için meyve süzgeçleri var onun içine koyup buzlukta dondurup öyle eline veriyordum dişine çok iyi geliyordu.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İstediğin kadar sorabilirsin kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Karni sert olmuyor, gazini hem gogsumde hem dizimde cikariyorum uzun sure de bekliyorum ve hergun 1 cay kasigi zeytinyağı veriyorum, ek gidaya daha baslamadigim halde kabizlik vs yasamasin diye. Odanin ısısını da hep 22 derecede birakiyoruz ve uyku tulumuyla yatiriyorum her zamanki gibi. Bir ara boynu koltukalti pisik olmustu, simdi her gece kontrol edip pudralayip uyutuyorum. Bu soylediklerinize gore geriye diş ağrısı kaliyor ama salyalari akmiyor, sadece eli hep agzinda ve agiz cevresinde ufak kizariklar var. Dis agrisi icin biraz erken degil mi?

Estağfirullah ☺️ ben de pimpirikli annelerden biriyim. Kendim o kadar agri cektim umrumda olmadi. Cocuk olunca isler değişti. Tabii bir de uzun surenin ödülü givi olunca kiymeti aradaki beklenen zamanla katlandi
Demek ki dişten canım şimdiden belirtileri olur bir aya hatta daha fazla sürede çıkar ilk diş biraz sancılı oluyor. Kulak ağrısı da olabilir tutarak ağlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebegim 5 aylik. 1 haftadir geceleri aglayarak uyaniyordu ara sira. Fakat dun hastaneye kontrollerine goturdum. Dun gece aglayarak uyanma sayisi artti ve bir seansimizda sakinlestirme suremiz de uzun sürdü. Gaz sancisi oldugunda ikiniyor, aglamasi daha hafif oluyordu. Ama dun gece cok aglamasi beni endiselendirdi. Ayrica bugun de cok huysuz. Ne oldugunu anlayamiyorum.

Hakkinizi helal edin. Cok fazla soru soruyorum bu aralar ama buyuklerin dedigi gibi cocuklar buyudukce dertleri de buyuyormus.
Ne dedi kuzum peki doktorun

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ne dedi kuzum peki doktorun
Normal kontrole goturdum doktora. Gece uykularinda aglamasi az diye sormadim. Zaten kbb kontrolu, cocuk kontrolu derken 2 hastane arasinda dolastik. Eve gelince gece aglamasi hem siddetlendi hem de artti. Doktor genel kontrollerinde bir sorun yok dedi cok sukur. Balgami falan vardi nezle atlatmis. Gece aglamasi disinda bugun de cok huzursuz ve agliyor. Sırıtık cocugum somurtuk ve aglak oldu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normal kontrole goturdum doktora. Gece uykularinda aglamasi az diye sormadim. Zaten kbb kontrolu, cocuk kontrolu derken 2 hastane arasinda dolastik. Eve gelince gece aglamasi hem siddetlendi hem de artti. Doktor genel kontrollerinde bir sorun yok dedi cok sukur. Balgami falan vardi nezle atlatmis. Gece aglamasi disinda bugun de cok huzursuz ve agliyor. Sırıtık cocugum somurtuk ve aglak oldu
Rabbim şifalar versin inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar