Yine Yuşa Han yine hastalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Yine Yuşa Han yine hastalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine Yuşa Han yine hastalık
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Yuşa Han dişlerinden dolayı orta kulak iltihabı olmuş 2 gündür kulağını tutup huysuzlanıyordu gecede hiç uyumayınca doktora götürdüm ve maalesef ki yine ilaçlar yine hastalık. Bol bol dua edin. Nedir bu çocuğun çektiği hâlâ anlamış değilim. Uzamış sarılık, alerji, kanda enfeksiyon, korona, üst solunum yolu enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonu ve şimdide orta kulak iltihabı. Az kaldı kafayı yemek üzereyim dualarınıza ihtiyacım var..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Yuşa Han dişlerinden dolayı orta kulak iltihabı olmuş 2 gündür kulağını tutup huysuzlanıyordu gecede hiç uyumayınca doktora götürdüm ve maalesef ki yine ilaçlar yine hastalık. Bol bol dua edin. Nedir bu çocuğun çektiği hâlâ anlamış değilim. Uzamış sarılık, alerji, kanda enfeksiyon, korona, üst solunum yolu enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonu ve şimdide orta kulak iltihabı. Az kaldı kafayı yemek üzereyim dualarınıza ihtiyacım var..
Yaa çok geçmiş olsun cidden çocuğun yakası hastalıktan bir türlü kurtulamadı rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
A
Ah annelik ve çocuk büyütmek ne kadar zor ya çok geçmiş olsun canım rabbim yavruna şifa versin inşallah seninde yardımcın olsun bnm oğlumun da kulağı ağrıyo damla antibiyotik bir sürü şey yazdı iki gündür kullanıyoruz kulak ağrısı çok zor seninki de iyileşir inşallah bir süre tekrar hasta olmz ya

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yaa çok geçmiş olsun cidden çocuğun yakası hastalıktan bir türlü kurtulamadı rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻
Aynen öyle amiinn inşallah bugün diyorum ne kadar güçlü bir bebekmişsin sen diye 🥺 ben onun kadar güçlü değilim hasta oldum stresten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

A

Ah annelik ve çocuk büyütmek ne kadar zor ya çok geçmiş olsun canım rabbim yavruna şifa versin inşallah seninde yardımcın olsun bnm oğlumun da kulağı ağrıyo damla antibiyotik bir sürü şey yazdı iki gündür kullanıyoruz kulak ağrısı çok zor seninki de iyileşir inşallah bir süre tekrar hasta olmz ya
İnşallah bitanem evet çok zormuş bugün 1 saatlik uykuyla durdu sürekli kulağını tutup ağladı 🥺 bizede doktor antibiyotik, damla, enfeksiyon ağrı kesici bir sürü ilaç verdi inşallah bizde faydasını görürüz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen öyle amiinn inşallah bugün diyorum ne kadar güçlü bir bebekmişsin sen diye 🥺 ben onun kadar güçlü değilim hasta oldum stresten

İnşallah bitanem evet çok zormuş bugün 1 saatlik uykuyla durdu sürekli kulağını tutup ağladı 🥺 bizede doktor antibiyotik, damla, enfeksiyon ağrı kesici bir sürü ilaç verdi inşallah bizde faydasını görürüz
Güçlü olmaya çalış mervem sende şuan en çok sana ihtisycı var ve emin ol sende çok güçlüsün o kadar hastalığı beraber atlattınız inşallah bu günlerde geçecek ben artık kendimi böyle avutuyorum 🥺

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin canım bi adak adasanıza iyi gelecektir emin ol yazık her ay çocuk hasta

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam yaaa 😔Rabbim şifa versin en yakın zamanda iyileşir insallah canım benim🤲bi kurtulamadi kuzum benim öyle olur zaten geldimi pes pese gelir

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Güçlü olmaya çalış mervem sende şuan en çok sana ihtisycı var ve emin ol sende çok güçlüsün o kadar hastalığı beraber atlattınız inşallah bu günlerde geçecek ben artık kendimi böyle avutuyorum 🥺
Geçiyorda bir yenisi başlıyor. 1 aydır kanamam durmuyor dün doktora gittim hormon testi yapti, dikişlere baktı, yumurtalıklara baktı herşey sağlam tek dediği şey niye bu kadar stres yapıyorsun

Rabbim şifa versin canım bi adak adasanıza iyi gelecektir emin ol yazık her ay çocuk hasta
Adadık bitanem adağını kestik ama hâlâ devam ediyor bende anlamıyorum

Kıyamam yaaa 😔Rabbim şifa versin en yakın zamanda iyileşir insallah canım benim🤲bi kurtulamadi kuzum benim öyle olur zaten geldimi pes pese gelir
Amin inşallah bitanem aynen öyle bunun hastalıkların biri bitiyor diğeri başlıyor kafam, bünyem kaldırmıyor artık. Maşallah çok güçlü bir çocukmuş

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım 🤲 Rabbim şafi ismi ile şifa versin 🤲 paşam ya Rabbim seni çok seviyor demekki ❤️benim küçük adam da oldu kulak enfeksiyonu diş dolayısı ile şuanda bile hala kulağı akıyor ve çok huysuz herşeyden 2 dk da sıkılıyor 😔
Seninki ne zaman oldu kaç gün geçti bitanem. Bakalım bizimkisi nasıl atlatacak baya zorluyor beni

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Aynıları canım bize de verdikleri ama bugün iyi çok şükür ilaçlar çok iyi geldi inşallah seninki de biran önce iyileşir çocuklara hiç dayanamıyorum üzülüyorum vAlla öyle acı çekince gerçekten inşallah toparlanır iyice

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar